Men of War: Assault Squad 2

Men of War: Assault Squad 2

Články

Strategie Men of War: Assault Squad 2 se přesouvá do studené války

Tak tahle studená válka je překvapivě horká. Strategie Men of War: Assault Squad 2 se díky samostatně stojícímu rozšíření Cold War stěhuje tam, kam se předtím neodvážila – do konfliktu mezi Spojenými státy americkými a Sovětským svazem. A na to, že přímo proti sobě tyhle dvě mocnosti až tak moc nebojovaly, to tam docela dost exploduje.

Nové DLC a patch výrazně mění hratelnost Men of War: Assault Squad 2

Nedávno oznámené DLC pro Men of War: Assault Squad 2 s názvem Iron Fist je od včerejška venku a vy se díky tomu můžete pustit do vylepšené a rozšířené hry. DLC totiž doprovází aktuální patch, který přidává především podporu DirectX 10.1, sloty pro pozorovatele do multiplayeru, veteránství jednotek nebo třeba automatické doplňování munice.

První DLC pro Men of War: Assault Squad 2 přinese replaye, nové skirmishe a lepší ovládání tanků

Mezi současné stálice válečného taktizování a strategických tahů bezesporu patří série Men of War, která nás naposledy potěšila kouskem Men of War: Assault Squad 2. K němu nyní 1C Company oznámili DLC, které určitě potěší všechny skalní i méně fundamentální fanoušky téhle hry. V rámci tohoto rozšíření dostanete kupříkladu pořádně propracovanou možnost přímo ovládat jednotky z pohledu třetí osoby, takže třeba ovládání tanku by mohlo připomínat hry, které se právě na tankovou akci zaměřují.

Odpovědi redakce Games.cz v záznamu Social Club #5

Pátý Social Club, ve kterém na vaše všetečné dotazy odpovídali Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar a Petr Poláček, se na začátku věnoval hlavně právě vydanému Levelu 242. Hned po obhlídce časopisu jsme se ale vrhli na další várku témat, které jste nám prostřednictvím emailů a chatu nadhodili k diskusi.

Konečně vychází válečná strategie Men of War: Assault Squad 2

První díl Men of War přinesl vynikající strategii s absurdní úrovní detailu, kdy jste svým vojáčkům, z nichž se velmi brzy mohla stát jedna z obětí války, mohli spravovat inventář a řídit každý jejich krok. Série se díky své nepopiratelné kvalitě uchytila a nyní máme pro všechny její příznivce dobrou zprávu. Konečně vychází Men of War: Assault Squad 2.

Válečná strategie Men of War: Assault Squad 2 vyjde na konci února

Válečná strategie Men of War: Assault Squad 2 má konečně oficiální datum vydání. Dříve se s hrou počítalo na čtvrtý kvartál minulého roku, ale zjevně to tvůrci nestihli. Nové a snad už finální datum vydání bylo stanoveno na 20. února 2014, kdy si hru budete moci zakoupit a stáhnout z obvyklých digitálních obchodů.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
25. června 2014
Recenze