Manhunt
Věková dostupnost

Manhunt

Články

Rockstar vzal Humble Bundle útokem a sám navíc žádné peníze nechce

Rockstar, který momentálně kutí očekávané pokračování Red Dead Redemption II, vzal útokem Humble Bundle. Nabízí tam spoustu her ze série Grand Theft Auto, Max Payne a nechybí ani brutální Manhunt. Standardní cena všech titulů se podle Humble Bundle pohybuje někde lehce pod 200 dolary, ale vy si můžete doplnit herní knihovnu za směšné peníze.

V Uzbekistánu zakázali přes 30 her, mezi nimi i Sims nebo Mafii

Cenzurování nebo dokonce kompletní zákazy některých počítačových her nejsou ve světě žádnou raritou – jen se zeptejte třeba Němců nebo Australanů. Ovšem to, s čím včera přišla vláda Uzbekistánu, patří do úplně jiné kategorie. Vydala seznam 34 her, které budou od nynějška zakázané, a konkrétní objekty úřednické nelibosti vás možná docela překvapí. Jsou totiž… inu, absolutně namátkové.

Informace o Grand Theft Auto V a další články z Konzolista.cz

V průběhu týdne se kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz věnovali celé řadě zajímavých událostí, ať už to byly náznaky dalšího dílu v sérii Gran Turismo, nové informace o závodním titulu DriveClub nebo šuškanda o další hře od tvůrců série God of War. Ještě než se na souhrn toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího ze světa konzolí a konzolových her podíváte, můžete si na Konzolista.cz přečíst recenzi povedeného akčního RPG Soul Sacrifice nebo souhrn nových informací o Grand Theft Auto V.

Kauza Manhunt; (online) hry zkázou armády?

Pozoruhodným způsobem se vyvíjí kauza Manhunt, o které jsme vás informovali před nedávnem.

Nutí Manhunt k zabíjení?

Co si budeme povídat, akční hra Manhunt je kontroverzní už svoji podstatou, a tak bylo jen otázkou času, kdy na ní někdo upozorní coby na původce všeho zla.

Star Wars Battlefront, Republic Commando, Manhunt

Včera se konala akce nazvaná LucasDay, kde společnost LucasArts prezentovala novinářům své chystané tituly.

Bleskovky

  • 22. 3. 2016 - V PS Store nově naleznete PS2 klasiku Bully (Canis Canem Edit) a Manhunt pro PS4.

  • 12. 4. 2015 - Tento víkend patří Humble Bundle hrám od RockStaru. Za 55 Kč zde můžete pořídit např. Bully: Scolarship Edition, Manhunt či GTA: Vice City. (thx karlman.hajsky)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
5. května 2004
Recenze