Manhunt
Věková dostupnost

Manhunt

Články

Rockstar vzal Humble Bundle útokem a sám navíc žádné peníze nechce

Rockstar, který momentálně kutí očekávané pokračování Red Dead Redemption II, vzal útokem Humble Bundle. Nabízí tam spoustu her ze série Grand Theft Auto, Max Payne a nechybí ani brutální Manhunt. Standardní cena všech titulů se podle Humble Bundle pohybuje někde lehce pod 200 dolary, ale vy si můžete doplnit herní knihovnu za směšné peníze.

V Uzbekistánu zakázali přes 30 her, mezi nimi i Sims nebo Mafii

Cenzurování nebo dokonce kompletní zákazy některých počítačových her nejsou ve světě žádnou raritou – jen se zeptejte třeba Němců nebo Australanů. Ovšem to, s čím včera přišla vláda Uzbekistánu, patří do úplně jiné kategorie. Vydala seznam 34 her, které budou od nynějška zakázané, a konkrétní objekty úřednické nelibosti vás možná docela překvapí. Jsou totiž… inu, absolutně namátkové.

Informace o Grand Theft Auto V a další články z Konzolista.cz

V průběhu týdne se kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz věnovali celé řadě zajímavých událostí, ať už to byly náznaky dalšího dílu v sérii Gran Turismo, nové informace o závodním titulu DriveClub nebo šuškanda o další hře od tvůrců série God of War. Ještě než se na souhrn toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího ze světa konzolí a konzolových her podíváte, můžete si na Konzolista.cz přečíst recenzi povedeného akčního RPG Soul Sacrifice nebo souhrn nových informací o Grand Theft Auto V.

Kauza Manhunt; (online) hry zkázou armády?

Pozoruhodným způsobem se vyvíjí kauza Manhunt, o které jsme vás informovali před nedávnem.

Nutí Manhunt k zabíjení?

Co si budeme povídat, akční hra Manhunt je kontroverzní už svoji podstatou, a tak bylo jen otázkou času, kdy na ní někdo upozorní coby na původce všeho zla.

Bleskovky

  • 22. 3. 2016 - V PS Store nově naleznete PS2 klasiku Bully (Canis Canem Edit) a Manhunt pro PS4.

  • 12. 4. 2015 - Tento víkend patří Humble Bundle hrám od RockStaru. Za 55 Kč zde můžete pořídit např. Bully: Scolarship Edition, Manhunt či GTA: Vice City. (thx karlman.hajsky)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
5. května 2004
Recenze