zavřít

Informace o Grand Theft Auto V a další články z Konzolista.cz

PlayStation 4 Wii PlayStation 3 3DS Xbox 360 DS VITA Wii U

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V průběhu týdne se kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz věnovali celé řadě zajímavých událostí, ať už to byly náznaky dalšího dílu v sérii Gran Turismo, nové informace o závodním titulu DriveClub nebo šuškanda o další hře od tvůrců série God of War. Ještě než se na souhrn toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího ze světa konzolí a konzolových her podíváte, můžete si na Konzolista.cz přečíst recenzi povedeného akčního RPG Soul Sacrifice nebo souhrn nových informací o Grand Theft Auto V.

První obrázky z bojovky Pacific Rim - Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku, Pacific Rim od režiséra Guillermo del Tora, bude mít premiéru za zhruba dva měsíce. Budou v něm prosti sobě válčit obrovské příšery Kaiju a roboti, kteří si to poté rozdají i na našich televizních obrazovkách skrze bojovku na Playstation Network a Xbox LIVE Arcade. V týdnu se objevily první obrázky.

Vývojáři o Primal Carnage: Genesis - I když nám bylo v týdnu řečeno, že tedy čtvrtý Jurský park zatím nebude, zas tak moc nás to mrzet nemusí. Chystá se totiž nadějně vypadající dobrodružství Primal Carnage: Genesis na Unreal 4 Enginu pro PlayStation 4 a PC, ve kterém se nevyhneme střetům s prehistorickými potvorami. Vývojáři nám v týdnu řekli spoustu nových detailů.

Informace o plošinovce Knack - Vůbec první hra oznámená pro konzoli PlayStation 4 byla plošinovka Knack, na které pracuje Mark Cerny. V týdnu přinesl magazín Game Informer menší preview, v němž se rozepsal třeba o příběhu, ale nechybí ani informace o hratelnosti.

Příští týden bude oznámeno nové Gran Turismo - Nejúspěšnější závodní série na konzolích? Zcela jistě Gran Turismo. Pátý díl u hráčů i přes své nedostatky zabodoval, takže Sony nemá důvod nepokračovat. Sony již dříve naznačovala, že bychom se nového dílu mohli dočkat snad už letos na podzim. Jestli tomu tak bude, to se dozvíme příští týden.

Pracuje Naughty Dog na pirátské hře pro PS4? - Studio Naughty Dog má už nějakou dobu dva týmy. Jeden dokončuje nadějný thriller The Last of Us, k němuž jsme vám nedávno přinesli nadšené dojmy, no a ten druhý po dokončení Uncharted 3 připravuje zatím neoznámenou hru pro Playstation 4. Každý tak nějak tipoval, že by mohlo jít o čtvrtý díl právě Uncharted, ale nakonec možná bude vše jinak. V posledním deníčku The Last of Us bylo naznačeno, že by mohlo jít o nějakou akční hru s piráty.

Soul Sacrifice dostane zdarma 3 DLC – Povedené akční RPG Soul Sacrifice je už nějaký ten den v prodeji, ale vývojáři na ní stále pracují - konkrétně na dodatečném obsahu. V týdnu byly oznámeny hned tři DLC balíčky, které přinesou nejen nové mise, ale i kouzla, případně nové velké bosse. Asi nejlepší informací je, že všechna rozšíření budou zdarma.

Nové informace o hře DriveClub - Bez závodní hry nemůže startovat žádná nová konzole. Na startu PlayStation 4 bude DriveClub od vývojářů ze studia Evolution, kteří v minulosti pracovali na WRC sérii a vytvořili rovněž sérii Motorstorm na Playstation 3. O DriveClub jsme poprvé slyšeli během oznámení konzole PlayStation 4, nyní se objevily nové informace v magazínu Game Informer.

Sony Santa Monica zřejmě připravuje hru s otevřeným světem - Mnoho let se vývojáři ze studia Sony Santa Monica věnovali pouze sérii God of War, případně pomáhali dokončit několik menších Playstation Network her jako Journey. Nyní po dokončení God of War: Ascension mají konečně čas i možnost se vrhnout na úplně novou značku. Podle nabídky na volné pracovní pozice v týmu by se mělo jednat o akci v otevřeném světe s automobilovými honičkami.

Unearthed: Trail of Ibn Battuta na konci měsíce - Vývojáři z celkem neznámého studia Semaphore už nějakou tu dobu připravují akční adventuru Unearthed: Trail of Ibn Battuta, která má být odpovědí na úspěšné série Tomb Raider a Uncharted. V týdnu oznámili, že první epizoda této hry vyjde na Playstation Network, tablety a PC už 29. května, navíc vydali i trailer představující všechny postavy.

Manhunt vyjde příští týden na PS2 Classics - Rockstar Games nestojí jen za sérií Grand Theft Auto, ale také za několika dalšími neméně úspěšnými hrami. Na PlayStation 2 vytvořil třeba kontroverzní stealth akci Manhunt, kterou si už od příštího týdne bude možné zahrát i na PlayStation 3. Vyjde totiž na Playstation Store v sekci PS2 Classics.

Superfrog HD má první obrázek - Tvůrcům série Worms se vyplatilo sahat na dnes už trochu zapomenuté klasiky a oprašovat je s moderním kabátkem. Viděli jsme to třeba u Alien Breed. Letos na podzim nám vývojáři přinesou v HD rozlišení na Playstation 3 a PlayStation Vita další velkou klasiku - plošinovku Superfrog. Vývojáři nyní vydali první obrázek a také přislíbili, že po vydání konzolové verze hru přinesou i hráčům na PC.

Tagy: fanatics

Zdroje: Konzolista.cz

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.