God of War: Ascension
Věková dostupnost

God of War: Ascension

Články

Rekapitulace – kam kráčí Kratos v sérii God of War

Bůh války v dubnu přišel, viděl a zvítězil. Kratos si od nás po několikaleté pauze vysloužil desítkové hodnocení, byť by se mohlo zdát, že bude pro sérii God of War zatraceně těžké přijít s nějakou inovací. Její počátky na druhém PlayStationu ji předurčily k tomu, aby se stala jednou z ikonických značek, zároveň ovšem zaškatulkovanou spíš coby bezduchou akční řezačku. Jak s Kratem plyne čas a jak se mu daří ze stereotypu vymanit, to ve videu zrekapituloval Honza Vondrášek.

God of War: Ascension dostala zdarma bojovkový 1v1 mód

Zaměření na kompetitivní multiplayer v God of War: Ascension bylo jasné už od oznámení hry. Tvůrci se tím netajili, naopak velkou novinku pro GoW sérii nadšeně propagovali. Často se také nebránili srovnávání bojových mechanik s klasickými bojovkami, kterým se God of War: Ascension aktuálním updatem přiblížila ještě víc. Update nese název Bout of Honor a jeho hlavním tahákem je nový multiplayerový mód 1v1. Dva hráči se tak postaví proti sobě a podobně jako v tradičních bojovkách vyhraje v souboji jen ten nejlepší.

Informace o Grand Theft Auto V a další články z Konzolista.cz

V průběhu týdne se kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz věnovali celé řadě zajímavých událostí, ať už to byly náznaky dalšího dílu v sérii Gran Turismo, nové informace o závodním titulu DriveClub nebo šuškanda o další hře od tvůrců série God of War. Ještě než se na souhrn toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího ze světa konzolí a konzolových her podíváte, můžete si na Konzolista.cz přečíst recenzi povedeného akčního RPG Soul Sacrifice nebo souhrn nových informací o Grand Theft Auto V.

Multiplayer God of War: Ascension představuje patrona Háda

Kratos už se svým God of War: Ascension prakticky buší na dveře, ale nezabraňuje tomu, aby...

Multiplayer God of War: Ascension nabídne i co-op mód

Jestli majitelé PS3 očekávají se zatajeným dechem nějaký titul, pak je to God of War: Ascension, který vychází příští týden 15. března. A přesto, že vydání hry už je na dohled, mají tvůrci ještě pořád v zásobě informace o doposud nepředstavených herních prvcích. Jedním z nich je kooperativní mód Trial of the Gods, ve kterém dva hráči vytvoří sehraný mini tým a budou čelit pěti vlnám stále tužších nepřátel a návdavkem k tomu ještě časovému limitu.

Bleskovky

  • 30. 7. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 4. srpna zdarma hry Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4), Limbo (PS4), God of War Ascension (PS3), Stealth Inc 2: A Game of Clones (PS4, PS3, PSV), Sound Shapes (PS4, PS3, PSV) a CastleStorm Complete Edition (PS3, PSV)

  • 8. 5. 2014 - Spekulace: Pracuje se na PS4 verzi God of War: Ascension.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
13. března 2013
Recenze