Mafia II
Věková dostupnost

Mafia II

Články

LEVEL #311: Česko - Slovensko herně rozkvétá

Česko - Slovensko herně rozkvétá

Nejhranější české hry na Steamu

Tisíce hráčů tráví čas v Kingdom Come: Deliverance

Test remasteru Mafia II: Definitive Edition: Srovnání s originálem, výkon grafických karet

Jak vypadá definitivní edice Mafia II ve srovnání s původní verzí hry a kolik výkonu ukrojil převod do modernějšího kabátku, se podíváme v tomto testu.

2K oznámila trilogii Mafia, bude i remake jedničky

Aktualizace (14.5., 9:34): Remake Mafie skutečně bude. Více se dozvíte v samostatném článku. Původní text (13.5., 16:30) Konečně skončilo dlouhé období plné spekulací o tom, zda ve studiu Hangar 13 pracují nebo nepracují na čtvrté Mafii a remacích či remasterech předchozích tří dílů. Ještě tedy stále visí otazník nad plnohodnotným pokračováním, ale už máme alespoň oficiálně potvrzenou kolekci všech tří vydaných dílů. Ale v jakém stavu dorazí každý z nich?

Mafia se po letech probouzí, oznámení pokračování či remasterů je na spadnutí

Aktualizace (12.5.2020 9:28): Po korejské a tchajwanské ratingové společnosti se Mafia II objevuje i v Brazílii. Tamější ratingová společnost aktualizovala informace o platformách hry, mezi kterými nyní jsou PlayStation 4, Xbox One, a dokonce i Stadia. Oznámení definitivní edice či remasteru je každým dnem pravděpodobnější.

Z Asie dorazily další důkazy o remasteru Mafie 2

Šušká se o tom už od září minulého roku, takže by vydavatelství Take-Two udělalo nejlíp, kdyby spekulace o remasteru druhé Mafie konečně potvrdilo. Nejprve si loni na podzim obnovilo ochranné známky pro loga, pak začala šuškanda o tom, že se chystá Mafie 4, na jejímž enginu by měl jet právě remaster Mafie 2. Teď návrat do Empire Bay v Definitive Edition naznačují ratingové agentury z Jižní Koreje a Tchajwanu.

Bleskovky

  • 3. 6. 2016 - Mafia II je opět na STEAMu, nyní s 80% slevou - za standardní edici zaplatíte 6€, za digitální deluxe edici 8€.

  • 30. 4. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v květnu 2015 zdarma Xbox One titul CastleStorm: Definitive Edition. Majitelé X360 obdrží Mafia II a F1 2013.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
2. září 2010
Recenze