Máte námět či připomínku? Napište nám
Mafia II: Definitive Edition

Mafia II: Definitive Edition

Články

LongPlay Mafia II: Definitive Edition #3 ve 14:00

Dnes se vydáme do vězení a možná přijde i jaro.

LongPlay Mafia II: Definitive Edition #2: Technický rozbor s Jirkou ve 14:00

Velká LongPlayová jízda pokračuje. Zatímco minule jsme byli na samotném začátku, dnes v Mafia II: Definitive Edition pokročíme o kus dál a už na to budeme tři. K Patrikovi a Adamovi se totiž pro dnešní díl přidá Jirka. A není náhodou, že jsme si dnes přizvali zrovna jeho. Coby náš redakční hardwarový odborník nenechá na technickém stavu hry nit suchou.

Test remasteru Mafia II: Definitive Edition: Srovnání s originálem, výkon grafických karet

Jak vypadá definitivní edice Mafia II ve srovnání s původní verzí hry a kolik výkonu ukrojil převod do modernějšího kabátku, se podíváme v tomto testu.

LongPlay Mafia II: Definitive Edition #1: Staří známí

Mafia II vyšla v roce 2010 i 2020, a je to právě její aktuální verze, respektive remaster známý jako Mafia II: Definitive Edition, do čeho se dnes vrhneme. Důležitost Mafie pro českou herní scénu snad netřeba připomínat a přišlo nám škoda ji „odbýt“ jen obyčejným GamesPlayem. Proto si k čerstvě vydané přeleštěné dvojce sedneme a nezvedneme se, dokud ji celou nedohrajeme!

Sledujte Fight Club #477 o návratu Mafie

Oznámením Mafia Trilogy se nám témata do dnešního Fight Clubu okamžitě vyřešila. Mafia je nesmírně zajímavá série, které pochopitelně vévodí legendární jednička (aspoň tedy pro české hráče). A zrovna na první díl si počkáme, ale až se dočkáme, dostaneme luxusní remake, který nejenže všechno předělává, on navíc i přidává. Lokace, scény, motorky a v neposlední řadě také nový český dabing.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
19. května 2020
Recenze