Mad Max

Mad Max

Články

Talion, Batman nebo Mad Max? S novým Humble Bundle můžete být kýmkoliv

V podzimní záplavě titulů není moc pravděpodobné, že byste neměli co hrát, ale pokud máte před Vánocemi trochu hluboko do kapsy, máme pro vás řešení! Tedy, má ho Humble Bundle ve spolupráci s Warner Bros. Games. Středozem, Gotham i vyprahlá pustina jsou v něm za hubičku a dohromady vydají na stovky hodin zábavy.

Severský gigant Nordisk Film koupil tvůrce Just Cause. Kromě majitele se nic nemění

Peníze hýbou světem a herní byznys není výjimkou. Pokud patříte k těm šťastnějším, můžete si s jejich pomocí vyrobit další a další nadité kufříky a třeba si v nich i zaplavat jako Donald. Ten kačer samozřejmě. Dánská společnost Nordisk Film začala před časem rozšiřovat své obzory, a kromě filmů si posvítila i na severské společnosti produkující hry. Nyní se jí podařil opravdu významný zářez – úplné odkoupení Avalanche Studios.

Šílený Max pro PS Plus, zabiják ve viktoriánské Anglii pro Games with Gold

Když na to půjdu z osobního hlediska, minulý měsíc na tom byli majitelé PlayStationu předplácející si službu PS Plus o něco lépe než jejich kolegové s Xboxem a Games with Gold. Ne že by snad Superhot a Trials of the Blood Dragon byly špatné hry, to vůbec ne. Ale přeci jen Ratchet & Clank a hlavně Bloodborne jim to natřou na plné čáře. Ale nás teď zajímá duben, a tam dle mého názoru nastává vyrovnaný boj, který potěší obě strany.

Nový LEVEL 256 jde po stopách Metal Gear Solid a tvůrce Shadowrunu

Od pátku je na pultech obchodů, v prodejnách JRC a Brloh a v elektronických distribucích Publero a Floowie k dispozici nové číslo herního magazínu LEVEL. Na obálce 256. vydání je legendární The Big Boss z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, což jednoznačně určuje hlavní téma čísla: definitivní rozloučení Hidea Kodžimy s touto slavnou herní sérií. Nezůstalo ale jen u této japonské klasiky. V tradiční náloži témat, komentářů a dalších článků totiž najdete mimo jiné i první český rozhovor s designérem Jordanem Weismanem - autorem sérií Shadowrun, Mechwarrior a mnoha dalších.

Bleskovky

  • 31. 5. 2018 - Avalanche Studios (Just Cause, Mad Max) bylo odkoupeno společností Nordisk Film.

  • 28. 3. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v dubnu Mad Max (PS4), TrackMania Turbo (PS4), In Space we Brawl (PS3), Toy Home (PS3), 99 Vidas (PSV) a Q*Bert Rebooted (PSV/PS4/PS3).

  • 25. 9. 2015 - 285. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Super Mario Maker (9/10), nejhůře dopadly tituly Mad Max a Lovers in a Dangerous Spacetime (6/10).

  • 22. 9. 2015 - Obrazem:) Vývojáři z Avalanche Studios pohřbili ve hře Mad Max třetí pokračování Half-Life.

  • 28. 8. 2015 - PS4 i Xbox One verze Mad Max poběží v rozlišení 1080p při 30FPS.

  • 27. 8. 2015 - Video: Přehled exkluzivního obsahu PS4 verze hry Mad Max.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
5. září 2015
Recenze