Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude

Články

Historie adventur #2: od textovek k SVGA grafice

Pokračujeme v seriálu o historii adventur, který byl původně připraven jako přednáška pro komponovaný videoherní večer Press Start v Bio Oko. První díl o tom, jak vlastně adventury vznikly, čtěte tady.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude hotova

Adventura pro dospělé - Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude, navazující na slavná dobrodružství "playboye" Larryho Laffera, je hotova.

Larry: Magna Cum Laude - rozhovor

Máte rádi legraci a erotiku? Bylo už vám 18? Pak právě pro vás chystají vývojáři z High Voltage Software oživení kdysi velmi oblíbené série adventur o chlápkovi jménem Larry a jeho peripetiích v milostném životě.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude info

Oblíbená série adventur spíše pro dospělé - Leisure Suit Larry - bude pokračovat v nové hře s názvem Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude

Milovníci klasických adventur možná zajásali, když se před časem dozvěděli, že se chystá nové pokračování oblíbeného titulu Leisure Suit Larry.

Oznámení Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude

Velmi oblíbená série humorných a lehce erotických adventur od Sierry - Leisure Suit Larry (od roku 1987, kdy se objevil první ze sedmi dílů, se prodalo přes 35 milionů kusů) - znovu oživne.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
59/100
Datum recenze:
14. listopadu 2004
Recenze