zavřít

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci klasických adventur možná zajásali, když se před časem dozvěděli, že se chystá nové pokračování oblíbeného titulu Leisure Suit Larry.

Vyvíjí jej studio High Voltage Software a v plánu jsou verze pro PC i konzole. Nová hra s podtitulem Magna Cum Laude přinese do série řadu změn. Tak především - hlavním hrdinou nebude Larry Laffer, ale jeho synovec, Larry Lovage. Další významnou novinkou je nový 3D kabátek. A neméně zajímavý je i fakt, že hra tentokrát vzniká bez přičinění návrháře a humoristy Ala Loweho, který se dosud podílel na každém z předchozích dílů. Nicméně v současné době s ním vývojáři vedou jednání ohledně titulu, takže se jim ho možná ještě podaří do projektu zapojit.


Podle včerejšího rozhovoru na GameSpotu, kde najdete i šest nových obrázků, bude hra velmi rozmanitá. Základem bude samozřejmě prozkoumávání herního prostředí, které díky novému 3D provedení získá nový rozměr; komunikace s různými typy postaviček, apod. Lokací zde prý bude spousta. Tvůrci se prý spíše než na tradiční adventurní postupy (např. přinést nějakou věc nějaké konkrétní postavě) zaměřili na akčnější mini-hry, jako třeba soutěž ve skákání na trampolíně, tanec v nočním klubu, atd. Důležitou součástí hry má být systém konverzace. Když bude Larry rozmlouvat s nějakou dívkou, hráč bude moci v reálném čase řídit, co Larry říká. Ze všeho nejdůležitější však bude humor. Vzhledem k lehce erotickému zaměření projektu asi ani nemusím připomínat, že hra není určena pro publikum mladší 18 let.

Jak bylo výše naznačeno, LSL: Magna Cum Laude vyjde nejen na PC, ale také na konzole. Obsahově nebude mezi těmi to verzemi žádný rozdíl. Odlišné budou pouze co do ovládání. Vzhledem ke kvalitám každé z platforem se dají čekat i určitou grafickou různorodost. Všechny verze jsou mimochodem vyvíjeny zároveň, za což tvůrci vděčí svému vlastnímu Atlas enginu.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.