LEGO The Lord of the Rings
Věková dostupnost

LEGO The Lord of the Rings

Články

První hra pro nehráče: Jaké tituly bychom doporučili úplným začátečníkům

„Co bych si měl/a zahrát za hru, když hry vůbec nehraju?“ Je to otázka, se kterou se od našich přátel a rodinných příslušníků setkáváme poměrně často a není zas tak snadné na ni odpovědět. Jaká je ideální vstupní brána do světa počítačových her pro ty, kteří doteď hráli akorát Solitaire, Hledání min nebo s trochou štěstí nějaké staré Sims?

LEGO hry Pán prstenů a Hobit zmizely z digitálních obchodů

O rozdávačce LEGO The Lord of the Rings na Humble Store jste se v prosinci mohli dozvědět z naší bleskovky, ovšem teď je tématu potřeba věnovat plnohodnotný článek. Ptáte se proč, když akce už dávno skončila? Protože se stalo něco zvláštního. Lego Pán prstenů i jeho bratránek Lego Hobit se zničehonic po anglicku vypařili ze všech digitálních obchodů a už je neseženete.

Zahrajte si demoverzi LEGO The Lord of the Rings

Prý už nevychází dema PC her, rezonuje unisono herní komunitou, a není to až tak docela pravda. Hratelných ukázek je málo, ale jsou, vážení, jsou. Exemplárním příkladem je třeba právě vydané demo kostkované řachandy LEGO The Lord of the Rings, které si můžete stáhnout z oficiálních stránek a zahrajete si ho na Vistách, Sedmách a XPéčkách.

LEGO verzi Pána prstenů to vážně dost sluší

Nebudu zapírat, že je pro mě dlouhodobě jen těžko pochopitelné, jak mohou nové a nové variace na LEGO cosi cosi pořád na hráče fungovat, ale prostě tomu tak je. Tím neříkám, že samotné hry jsou kus od kusu horší. Spíše naopak, pořád si drží vysokou kvalitu – objektivně vzato. Jen mi přijde zvláštní, že už se jich hráči nepřejedli. Možná je to dáno dobrou volbou předloh, které tvůrci z TT Games s humorem Legu vlastním překlápí do kostičkované podoby. Letos na podzim bude takto přechroupán a vyplivnut na trh Pán prstenů, který v LEGO podobě vypadá, a překvapuje mě, že to musím říci, nádherně – však se podívejte sami na záběry ze hry v druhém vývojářském deníčku.

Epikou hřmící trailer na LEGO The Lord of the Rings

Ptali jsme se sami sebe na jednu ze základních otázek života? Tedy, jak by vypadala úplně...

Nazgúlové si nedají pokoj: oznámení LEGO Pán prstenů

Tedy, přesněji řečeno, hra se jmenuje celým názvem LEGO The Lord of the Rings. Oznámení o...
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
16. prosince 2012
Recenze