zavřít

LEGO verzi Pána prstenů to vážně dost sluší

Windows 3DS Xbox 360 DS VITA

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nebudu zapírat, že je pro mě dlouhodobě jen těžko pochopitelné, jak mohou nové a nové variace na LEGO cosi cosi pořád na hráče fungovat, ale prostě tomu tak je. Tím neříkám, že samotné hry jsou kus od kusu horší. Spíše naopak, pořád si drží vysokou kvalitu – objektivně vzato. Jen mi přijde zvláštní, že už se jich hráči nepřejedli. Možná je to dáno dobrou volbou předloh, které tvůrci z TT Games s humorem Legu vlastním překlápí do kostičkované podoby. Letos na podzim bude takto přechroupán a vyplivnut na trh Pán prstenů, který v LEGO podobě vypadá, a překvapuje mě, že to musím říci, nádherně – však se podívejte sami na záběry ze hry v druhém vývojářském deníčku.

Stylově všechny ty rozličné scenérie sedí a některé z postav z knih a filmů jsou přímo stvořené k tomu, aby se z nich ve hře stali ukázkový hláškaři. Prostoru pro převrácení klišovitě vážných situací z knih a filmů do laškovně rádoby vážné ve hře poskytuje Pán prstenů také více než dost, takže skoro nic nebrání, aby se z LEGO The Lord of the Rings stala podzimní hitovka. A když říkám skoro, tak ta jistota není úplná právě kvůli osobnímu pocitu přejezení se všemi těmi LEGO hrami. Bez ohledu na kvality titulů to dříve či později musí přijít, i když zrovna tomuto kousku to vlastně ani nepřeju. Hra vyjde během podzimu na PC, PS3, X360, Wii, DS, 3DS a PS Vita.

Tagy: lego akční adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.