Zahrajte si demoverzi LEGO The Lord of the Rings
zdroj: tisková zpráva

Zahrajte si demoverzi LEGO The Lord of the Rings

6. 11. 2012 11:35 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Prý už nevychází dema PC her, rezonuje unisono herní komunitou, a není to až tak docela pravda. Hratelných ukázek je málo, ale jsou, vážení, jsou. Exemplárním příkladem je třeba právě vydané demo kostkované řachandy LEGO The Lord of the Rings, které si můžete stáhnout z oficiálních stránek a zahrajete si ho na Vistách, Sedmách a XPéčkách.

K obsahu dema vám toho moc neřeknu, protože na pracovním notebooku si sotva zahraju Solitare nebo Miny, ale necelých 600 MB není tolik, abyste si to nemohli vyzkoušet sami. Hra samotná vyjde na PC i konzolích 23. listopadu, a soudě dle ukázek by nebylo dobré ji zatracovat. Potenciál k laciné, ale účinné parodii má LEGO verze Pána prstenů dost velký. A když už jsme u těch demoverzí, je tady ještě pár kousků, o nichž jsme se mimo bleskovky nezmiňovali.

Už nějakou tu dobu si můžete stáhnout hratelnou ukázku vynikajícího akčního RPG Torchlight II, k dispozici vám je už pěkných pár týdnů demoverze adventury Secret Files 3 a vyzkoušet si samozřejmě můžete i nejnovější Pro Evo, jehož recenze už je vážně na spadnutí, jakkoli s velkým zpožděním. Zachytili jste i vy v poslední době nějaké hratelné ukázky, o nichž jsme nepsali? Šup s tím do diskuse. Prosím.

 

Nejnovější články