LEGO Batman: The Videogame

LEGO Batman: The Videogame

Články

Epic Games Store rozdává zdarma hned šest her s Batmanem

Část hráčské obce možná považuje Epic za největší zlo, které potkalo herní průmysl za dlouhé roky, to ale nemění nic na faktu, že si s jeho dárečky můžete budovat pořádně nadupanou knihovničku, aniž byste utratili jediný halíř. Tento týden si ulovíte hned šest her s netopýřím mužem v hlavní roli, a to jak ze série Batman Arkham, tak ze stavebnicového LEGO Batmana.

Na GOG se objevily první tři díly Mortal Kombat, F.E.A.R. a další hry od Warner Bros.

Stále se rozvíjející partnerství digitálního distributora GOG.com s velkými se nyní rozrostlo o dalšího společníka – Warner Bros. Interactive Entertainment. To znamená, že do nabídky přibylo osm nových titulů ze stáje Warnerů a na prvním místě se hrdě vyjímá v kyselinovém bazénku koupající se, krví zbrocená trilogie Mortal Kombat. Nejde ale jen o ní, jsem si celkem jistý, že vás osloví nemalá část těchto titulů, které navíc jsou momentálně v nabídce se slevou.

LEGO Batman 2 už je podložený obrázkem

O druhém dílu akční adventury LEGO Batman se leccos šuškalo již před pár týdny, nyní jsou spekulace čerstvě podložené i obrázkem. Podle něj se hra má jmenovat LEGO Batman 2: Super Heroes a obsáhne prý všechny postavy z komiksového světa DC Comics. Kromě Batmana by v ní měli konkrétně měli účinkovat také Superman, Green Lantern nebo Wonder Woman.

Chystá se herní Hobit, LEGO Batman 2 a Mortal Kombat 10

Během včerejška se nezávisle na sobě sešlo několik zpráv o chystaných hrách od Warner Bros. Napřesrok se prý chystá LEGO Batman 2, kterého by měla doprovodit ještě druhá hra se značkou LEGO, tentokrát o jiném superhrdinovi ze stáje DC Comics, což by klidně mohl být třeba LEGO Superman (uvažovaný Green Lantern asi kvůli neúspěchu filmu už nepřipadá v úvahu). Největší peckou ale je, že k chystanému filmu, tedy vlastně filmům, Hobit od režiséra Petera Jacksona, se chystá i herní doprovod.

Bleskovky

  • 13. 2. 2016 - Dalšími zpětně kompatibilními Xbox One tituly jsou Trials HD, Sam & Max Beyond Time & Space, Alan Wake’s American Nightmare a LEGO Batman.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
6. října 2008
Recenze