zavřít

Epic Games Store rozdává zdarma hned šest her s Batmanem

PlayStation 4 Windows Wii PlayStation 3 PlayStation 2 3DS Xbox 360 MAC PSP DS VITA Wii U Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Část hráčské obce možná považuje Epic za největší zlo, které potkalo herní průmysl za dlouhé roky, to ale nemění nic na faktu, že si s jeho dárečky můžete budovat pořádně nadupanou knihovničku, aniž byste utratili jediný halíř. Tento týden si ulovíte hned šest her s netopýřím mužem v hlavní roli, a to jak ze série Batman Arkham, tak ze stavebnicového LEGO Batmana.

Co přesně tedy na Epic Games Store za nula korun českých obdržíte tentokrát? V Arkham Collection naleznete Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight od Rocksteady, z Arkham série tedy chybí jen Origins z roku 2013, za kterými stojí jiné vývojářské studio.

Druhá, LEGO kolekce pak obsahuje LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes a LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Kostičkové hry tedy můžete mít komplet a užít si je především v lokální kooperaci, která nadchne nejenom mladší hráče.

Série Batman Arkham je jednou ze zaběhnutých stálic a ve své době byla prakticky tou nejlepší na motivy komiksu, minimálně na PC. Na PS4 jí dýchá na krk loňský Spider-Man. Rocksteady se podařilo zdatně skloubit detektivní prvky, plynulé souboje a od druhého dílu taky otevřený svět. Graficky vás v dnešní době už asi neoslní, ale pořád jde o hodně kvalitní kousky.

Všechny budou na Epic Games Store k vyzvednutí do 26. září, kdy je nahradí Metro 2033 ve verzi Redux a simulátor všeho Everything.

Tagy: lego akční adventura kooperace

Zdroje: Epic Games

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.