LEGO Batman 3: Beyond Gotham

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Články

Epic Games Store rozdává zdarma hned šest her s Batmanem

Část hráčské obce možná považuje Epic za největší zlo, které potkalo herní průmysl za dlouhé roky, to ale nemění nic na faktu, že si s jeho dárečky můžete budovat pořádně nadupanou knihovničku, aniž byste utratili jediný halíř. Tento týden si ulovíte hned šest her s netopýřím mužem v hlavní roli, a to jak ze série Batman Arkham, tak ze stavebnicového LEGO Batmana.

Superman, Wonder Woman a kachny v traileru na LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Na jednu stranu si říkám, že cílová skupina už musí být Lego hrami zahlcená. Na druhou si ale uvědomuji, že pokud někdo hraje Lego hry se svým partnerem nebo dětmi, bude rád za každý nový titul, protože přináší do společného hraní něco nového, neokoukaného a nezáleží na vysoké frekvenci vydávání. Do téhle složky snad bude spadat i LEGO Batman 3: Beyond Gotham, v němž se známí superhrdinové od DC vydávají poprvé i do vesmíru, aby zastavili Brainiaca.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham vás na podzim zavede do vesmíru

TT Games nezahálejí a chrlí jednu LEGO hru za druhou. Na podzim se tedy dočkáme hry LEGO Batman 3: Beyond Gotham, ve které si Batman přiveze nový vesmírný kostým, což nezapomenou v první upoutávce okomentovat ostatní hrdinové Batman universa. Společně s nimi musí Batman zastavit Brainiaca, který se snaží zničit Zemi, což asi nikoho nepřekvapí.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
16. prosince 2014
Recenze