Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Články

Nový Batman bude podle spekulací reboot a vyjde ještě letos

Na na na na, na na na na, Batman! O pokračování série Arkham se v kuloárech šušká už dlouho, něco naznačují sami vývojáři na svých i oficiálních sociálních sítích a server Geeks WorldWide teď přichází s dalšími nápovědami, co by komiksové hrdiny od DC mělo na PC a konzolích čekat v blízké budoucnosti.

Epic Games Store rozdává zdarma hned šest her s Batmanem

Část hráčské obce možná považuje Epic za největší zlo, které potkalo herní průmysl za dlouhé roky, to ale nemění nic na faktu, že si s jeho dárečky můžete budovat pořádně nadupanou knihovničku, aniž byste utratili jediný halíř. Tento týden si ulovíte hned šest her s netopýřím mužem v hlavní roli, a to jak ze série Batman Arkham, tak ze stavebnicového LEGO Batmana.

Předplatné konzolí v září: Hitman, Tekken, Batman a Darksiders

Nový měsíc je za dveřmi, což v případě předplatného her na konzolích znamená čerstvou várku více či méně zajímavých titulů. PlayStation se opět dočká dvou kousků, zatímco na Xboxu dostanete tradiční čtyři hry.

Na 4chanu se objevily koncepty ze zrušeného dílu Batman Arkham

Vzhledem k popularitě komiksových filmů vychází až trestuhodně málo povedených her na jejich motivy. K čestným výjimkám patří loňský Spider-Man a série Batman Arkham, po které se ovšem v posledních letech tak trochu slehla zem. Na 4chanu se nyní objevily koncepty z pokračování s Batmanovým synem Damianem Waynem v hlavní roli, ale než začnete slavit – už je dávno zrušené.

Bleskovky

  • 4. 12. 2020 - Arkham Knight se pět let po vydání dočkává bezplatného DLC

  • 10. 9. 2018 - Studio Rocksteady (Batman) hledá mimo jiné i komunitního manažera, který se spolu s Warner Bros. postará o marketing očekávaného AAA titulu.

  • 30. 5. 2016 - Nepotvrzeno: V červenci vyjde konzolová GOTY edice hry Batman: Arkham Knight.

  • 4. 2. 2016 - Vývojáři Batman: Arkham Knight odpískali Linux a Mac verzi hry.

  • 26. 1. 2016 - PS4 a Xbox One verze Batman Arkham Knight dnes obdržely update (v1.13), který obsahuje DLC Crime Fighters Challenge Pack#6.

  • 26. 1. 2016 - Německý Amazon zařadil do nabídky speciální edici Batman: Arkham Knight.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
85/100
Datum recenze:
29. června 2015
Recenze