Marvel’s Avengers si na Gamescomu dávají reparát, ale pořád jim to nejde
zdroj: Archiv

Marvel’s Avengers si na Gamescomu dávají reparát, ale pořád jim to nejde

20. 8. 2019 14:22 | Video | autor: Adam Homola |

Marvel’s Avengers byl před pár měsíci takový menší redakční otloukánek. Square Enix nedokázal na E3 hru nějak normálně oznámit a odprezentovat, a to málo co jsme viděli, nevypadalo navíc nijak lákavě. Doufali jsme, že se Square poučí a pro Gamescom připraví opravdu pořádné demo, jenže to se nestalo.

Navíc nejde o nic vyloženě nového, pouze o rozšíření toho, co jsme už viděli na E3 a toho, co Šárka viděla na E3 za zavřenými dveřmi, viz její dojmy „z hraní“. Marvel’s Avengers se tak znovu prezentují úvodní misí na Golden Gate Bridge, kde jeden hrdina střídá druhého a jedna zaměnitelná scéna střídá jinou.

Nevím jak vám, ale osobně na mě nové záběry vůbec nijak lákavě nepůsobí. Hrdinové pořád vypadají a zní „divně“, ale čert to vem. Horší je, že samotná hratelnost vypadá docela obyčejně a nijak inovativně. Což nemusí být nutně na škodu, ale zároveň mi to tu hru nijak neprodává.

Celkovému dojmu nepomáhají ani rádoby cool hlášky, které se minimálně v mém případě zcela míjí a korunu tomu nasazuje souboj Black Widow s Taskmasterem, kdy celá pasáž vypadá jako by se sem propadla ze startu minulé generace konzolí.

Ale možná jsem jen příliš kritický, možná se pletu a možná se budou Marvel’s Avengers hrát stejně tak dobře, jako loňský Spider-Man. Jenže ten vypadal sexy už v prvních trailerech, na rozdíl od Avengers. Ti mimochodem vyjdou na PC, Stadia, PlayStation 4 a Xbox One 15. května 2020 a mně nezbývá než doufat, že se mýlím a že to bude pecka.

zdroj: Archiv

Nejnovější články