Marvel's Avengers
Věková dostupnost

Marvel's Avengers

Články

Stadia se nevzdává, letos plánuje přidat přes 120 her

Streamovací služba Google Stadia má po neslavném listopadovém startu co zlepšovat. V Česku zatím stále dostupná není, i když to by se letos mělo změnit, ani v zahraničí ale v domácích podmínkách nefunguje zdaleka tak skvěle, jak si Google před spuštěním maloval. Google to ovšem nevzdává a letos by kromě nových her mělo přibýt také streamování ve vyšším rozlišení a podpora více modelů telefonů.

Square Enix odkládá dvě očekávané hry – Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers

Nakonec ty naše obavy o přeplněném jaru 2020 byly docela zbytečné. Po odsunutí The Last of Us: Part II, Watch Dogs Legion a Gods and Monsters si budeme muset počkat na další dvě velké hry, od kterých máme nemalá očekávání a obě zastřešuje vydavatel Square Enix – Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers.

Podrobný rozbor Marvel’s Avengers: mise, schopnosti hrdinů, RPG prvky

Kolem Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics je stále velká spousta neznámých. Tápeme zejména v oblasti online kooperace, která se ale ani tentokrát nedočkala svého pořádného představení. Kreativní ředitel studia Noah Hughes přislíbil, že se vše potřebné o multiplayeru dozvíme zkraje příštího roku. A jako kompenzaci dostáváme nálož informací s videem osvětlujícím další části očekávaného akčního RPG.

Bleskovky

  • 28. 5. 13:24 - Marvel’s Avengers v livestreamu ukážou nové záběry z kooperace

  • 8. 8. 2019 - Square Enix na Gamescom přiveze remake Final Fantasy VII, Avengers nebo Trials of Mana.

  • 26. 1. 2018 - Crystal Dynamics si najal 15 talentovaných vývojářů, kteří pomohou s The Avengers Project.

  • 22. 11. 2017 - The Avengers Project od Square Enix vyjde přibližně za rok touto dobou.