Lara Croft and the Guardian of Light
Věková dostupnost

Lara Croft and the Guardian of Light

Články

Microsoft odhalil lednovou čtveřici titulů pro předplatitele Games with Gold

Člověk se chce soustředit na aktuální dárky, které se už za pár dní objeví pod našimi jehličnany, a Microsoft už myslí na další měsíc. Další rok xboxového předplatného Games with Gold odstartuje poměrně slušně, tak doufejme, že mu tempo vydrží. Nabídka PlayStationu by se podle tradice měla odhalit poslední středu v měsíci, tedy příští týden, ale uvidíme, jestli Sony oznámení kvůli Vánocům neodloží.

2x nový Dead Island a Tomb Raider? Podle domén a LinkedIn ano

Dnes je už těžké před oficiálním oznámením něco utajit a registrace domén či trademarků jsou jedním ze způsobů, jak se můžete o připravovaných projektech dozvědět dříve než autoři zamýšleli. Tohle "neštěstí" postihlo Square Enix a Techland, které si zaregistrovaly domény naznačující nový Dead Island a rovnou dva nové Tomb Raidery. Že se na novém Tomb Raiderovi pracuje, není nic překvapivého, ale teď jsme se možná dozvěděli název. Podle názvu domén by mělo jít o Rise of the Tomb Raider a Lara Croft and the Temple of Osiris.

Nová služba umožní hrát Hitmana a Laru Croft v prohlížeči

Pro Japonské firmy nebývalo a vlastně v globálu ani není obvyklé, aby s něčím přišly v rámci první vlny a řadily se tedy k průkopníkům či experimentátorům. Jak ovšem ukázalo Nintendo se svým Wii a nyní Square Enix se svou službou CoreOnline, časy se možná nemění, ale výjimky ještě pořád potvrzují pravidlo.

Raziel a Kain v Lara Croft and the Guardian of Light

(Anti) hrdinové upírské série Legacy of Kain / Soul Reaver, jmenovitě Kain a Raziel, se...

Kane & Lynch vs. Kain & Raziel: boj o místo v Lara Croft DLC

Vývojáři z Crystal Dynamic vyzvali na Twitteru fanoušky, aby si sami zvolili, který DLC balíček s novými postavami pro Lara Croft and the Guardian of Light si nejvíce přejí a měl by tedy vyjít jako první. K dispozici jsou dvě varianty a vaše volba (dejte jim vědět prostřednictvím Twitteru) by měla být poměrně jasná, aniž bychom vás chtěli nějak ovlivňovat.

První DLC pro Lara Croft and Guardian of Light

Square Enix dnes oznámili, že chystají první stažitelný přídavek pro akční adventuru Lara...

Bleskovky

  • 9. 6. 2014 - Lara Croft and the Temple of Osiris je nástupce Lara Croft and the Guardian of Light a hrdinku zavede do Egypta. Příběh hry si budete moci užít společně až se čtyřmi přáteli. (+ video)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
9. října 2010
Recenze