Korea: Forgotten Conflict

Korea: Forgotten Conflict

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

Dojmy z bety Korea: Forgotten Conflict

Mohli jsme si vyzkoušet hratelnou preview-verzi taktické real-time strategie Korea: Forgotten Conflict, kterou pro nás na konec října chystá společnost Cenega.

RTS Korea: Forgotten Conflict finišuje

Taktická strategie Korea: Forgotten Conflict si přívlastek zapomenutého konfliktu vysloužila zřejmě po právu.

Korea: Forgotten Conflict - rozhovor

Hlavní designér taktické real-time strategie Korea: Forgotten Conflict z brněnských Plastic Reality Technologies nám ochotně odpověděl na dvacítku otázek o této hře často srovnáváné s Commandos.

Rozhovor o Korea: Forgotten Conflict už brzy

Zástupce vydavatelské společnosti Cenega Publishing a brněnských vývojářů Plastic Reality Technologies jsme vyzpovídali na téma Korea: Forgotten Conflict, jimi připravované taktické strategie z prostředí korejské války.

Korea: Forgotten Conflict - nové screenshoty

Naše galerie k titulu Korea: Forgotten Conflict, který pochází z dílen českých vývojářů Plastic reality Technologies, dnes ožila několika novými ukázkami prostředí, kde se bude veškerá ta válečná takticko-strategická akce v reálném čase odehrávat.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
21. listopadu 2003
Recenze