Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes

Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes

Články

Kingdom Come: Deliverance vyjde v kompletní královské edici

Oceňovaný simulátor českého středověku vyšel loni v únoru a sice ještě dosud nesplnil všechno, co sliboval před lety na Kickstarteru, úspěšné naplnění slibů se ale blíží. Přídavek A Woman’s Lot s dámou v hlavní roli má vyjít na jaře a pak už nic nebude bránit vydání kompletní edice hry i se všemi ostatními DLC. Prosím o fanfáry pro Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition!

DLC From the Ashes pro Kingdom Come vyjde ve čtvrtek, plus detaily o Hardcore módu

Ve středu jsme se zničehonic dočkali nových informací o dodatečném obsahu pro české RPG Kingdom Come: Deliverance. DLC From the Ashes vás nechá zrekonstruovat zdevastovanou vesnici Přibyslavice, přičemž bylo oznámeno, že se do této netradiční aktivity pustíme někdy v červenci. Nedlouho nato (sotva pár hodin) nám Martin Klíma ve Fight Clubu prozradil konkrétní datum vydání, které připadá už na 5. července. Nový vývojářský deníček pak prozrazuje víc o negativních percích v Hardcore módu.

V Kingdom Come si díky prvnímu placenému DLC postavíte vlastní vesnici

První prémiové DLC do Kingdom Come: Deliverance už klepe na dveře. O From the Ashes jsme poprvé slyšeli v květnu, společně s nástřelem plánů na další placené i neplacené přídavky, ale teprve nedávno ho tvůrci z Warhorse Studios pořádně představili. První DLC navíc řadu hráčů jistě překvapí, neboť do hry přidává možnost stavění a správy vesnice.

Patch 1.5 opravuje přes 200 chyb v Kingdom Come a přidává pár novinek

Nedávné uživatelské reakce na Kingdom Come: Deliverance se na Steamu přehouply z „Smíšené“ na „Spíše kladné“ zrovna v době, kdy Warhorse vydávají jeden z největších patchů vůbec. Verze 1.5 je ke stažení, přidává do hry několik novinek, ale především opravuje přes dvě stovky menších i větších chyb.

Kingdom Come dostane celkem čtyři placená DLC, ženská hrdinka bude až příští rok

Season pass ke Kingdom Come: Deliverance bychom těžko hledali, přesto teď tvůrci ze studia Warhorse oznámili řadu placených a také několik bezplatných DLC. Většiny z nich bychom se měli dočkat ještě letos, jednoho až příští rok. Důležité je vědět, že se tvůrci na své sliby z Kickstarteru nevykašlali a formou DLC do hry dodatečně některé z nich přidají.