Kentucky Route Zero

Kentucky Route Zero

Články

Best of 2020: Nejlepší logická hra & adventura

Tři oříšky pro bystré a přemýšlivé

Nový díl herního pořadu Games TV navštíví městečko Twin Peaks a jím inspirované hry

Třešňový koláč a káva černá jako půlnoc bez měsíce a sovy, které nejsou tím, čím se zdají být. Návrat seriálu Městečko Twin Peaks je na spadnutí a inspiroval Lukáše k rozebrání her, které se tímhle raně devadesátkovým kultem inspirovaly.

Po dvou letech čekání vyšla čtvrtá epizoda adventury Kentucky Route Zero

Po dlouhé pauze vyšla konečně čtvrtá epizoda lynchovské adventury Kentucky Route Zero, která se točí kolem dálnice v jeskyních pod povrchem amerického státu Kentucky, kde se motá spousta divných lidí včetně vás. A pokud si tvůrci nevymýšlí, tak by měla čtvrtá epizoda narušit zaběhnuté pořádky z předchozích epizod - zejména na konto nových postav i herních mechanismů.

To Azimuth zavede hráče na stopu mimozemských únosů

Bizarnost dne se jmenuje To Azimuth (Kickstater) a slibuje adventurně pojaté šťourání do ufounských tajemství, odehrávajících se kdesi v Alabamě 70. let. Doposud vcelku neznámý titul Zacheryho Sanforda a jeho týmu, autorů Three Fourths Home, bojuje o přežití skrze kampaň na Kickstaterteru. A máte-li v oblibě styl Kentucky Route Zero říznutý Akty X, možná byste měli projektu na okamžik věnovat pozornost.

Bleskovky

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
23. ledna 2013
Recenze