Vydavatelství Annapurna slaví 5. výročí krásnou kolekcí svých her
zdroj: Annapurna Interactive

Vydavatelství Annapurna slaví 5. výročí krásnou kolekcí svých her

11. 9. 2020 12:21 | Bleskovky | autor: Šárka Tmějová |

Annapurnu Interactive můžete znát coby vydavatelství ne úplně malých her, ale rozhodně ne žádných AAA blockbusterů. Letos slaví 5. výročí od založení, a to ničím jiným než dvěma kolekcemi osmice svých titulů ve speciální edici pro PlayStation 4. Jedna z nich obsahuje osm klasických PS4 krabiček v boxu s logem vydavatele, ta druhá láká na speciální papírové přebaly se vzkazy od autorů jednotlivých titulů.

Annapurna Interactive 5th anniversary zdroj: Annapurna Interactive   Annapurna Interactive 5th anniversary zdroj: Annapurna Interactive

A kterých osm her v kolekci vlastně najdete? Těšit se můžete na dojemnou narativní adventuru What Remains of Edith Finch, videoherní hudební album Sayonara Wild Hearts, surrealistickou Kentucky Route Zero, loňský sci-fi hit Outer Wilds, logickou jednohubku Donut County a na poťouchlý Wattam od tvůrce Katamari Damacy. Navrch se svého debutu na PlayStation 4 dočká detektivka od Sama Barlowa Telling Lies a fantaskní logická Gorogoa. Kolekce jsou kusově omezené, Deluxe edici seženete pouze v obchodě iam8bit.

Nejnovější články