Kenshi

Kenshi

Články

Na pokračování RPG Kenshi už se v této chvíli pracuje

Velmi unikátní RPG Kenshi, které vyšlo zkraje letošního roku, má za sebou strastiplný vývoj. Téměř dvanáct let tvrdé práce se nicméně vyplatilo a Lo-Fi Games mezi řečí na Steamu oznámili, že v této chvíli už pracují na pokračování. Zároveň ale nestojí o žádný velký tlak a otázky typu „Kdy už bude hra hotová?“, takže vám bude zatím muset stačit ujištění, že je ve vývoji.

Po 12 letech vývoje vyšel RPG sandbox Kenshi

Chris Hunt začal svoje sandbox RPG v otevřeném světě vyvíjet už v roce 2006, tedy v době, kdy her tohoto žánru existovalo dost omezené množství. Devět let na projektu dokonce pracoval úplně sám, poslední čtyři jste si hru mohli průběžně zkoušet v předběžném přístupu na Steamu. Na začátku prosince nicméně Kenshi vyšlo doopravdy a podle reakcí hráčů se dlouhé čekání tentokrát vyplatilo.

Survival RPG Kenshi vstupuje do early accessu s obřím světem a spoustou možností

Řady sandboxových survival RPG her se chystá rozšířit projekt s názvem Kenshi s údajně obřím světem. Vývojáři ze studia Lo-Fi Games chystají do plné hry přes 900 kilometrů čtverečních krajiny a malou ochutnávku nabízí na Steamu už teď v early access verzi.

Bleskovky

  • 1. 10. 2020 - Pokračování milionového Kenshi mění engine

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
7. února 2019
Recenze