Judgment

Judgment

Články

Detektivka Judgment nezapomíná na akční kořeny v Yakuze

Takajuki Jagami je pravděpodobně tím nejnebezpečnějším bývalým právníkem v celém Japonsku. Proč? Ne snad proto, že by u soudu nenašel soupeře. Přeci jen je bývalým právníkem, aktuálně soukromým očkem. Když ale skončí vyšetřování a sbírání důkazů a na řadu přijdou pěsti, Jagami je prostě jiná liga. Tvůrci Yaukuzy připomínají videem, že detektivka Judgment se do toho nebojí kopnout.

Detektivní Judgment od tvůrců Yakuzy vyjde v červnu

Spin-off Yakuzy vás nechá vést vyšetřování konvenčními i méně tradičními způsoby. Sledujte podezřelé na ulici, shromažďujte důkazní materiály, chytejte zločince a nakopejte jim zadky. Judgment vás možná dokonce bude občas nabádat ke stalkingu, samozřejmě v zájmu spravedlnosti. A zatímco se město hemží vrahy k pochytání, můžete zamířit do herny s virtuální realitou nebo třeba na pinball. Žádný stres.

V detektivce Judgment hledáte vraha, který připravuje své oběti o oči

Tvůrci Yakuzy před pár měsíci odhalili úplně novou značku Project Judge, která je zasazená do stejného světa, nicméně v ní nehrajete za členy mafie, ale za soukromé očko. Sega nyní oznámila novinky ohledně hry, která na ponese jméno Judgment.

Tvůrci Yakuzy rozjíždějí novou detektivní značku Project Judge

Yakuza 6: The Song of Life uzavřela mnohaletou ságu japonské mafie, která se ještě stihla rozrůst o prequelový nultý díl. V současné chvíli se sice pracuje na remacích původních dílů s přízviskem Kiwami, ale zároveň se chystá úplně nová hra Project Judge. Ta opouští prostředí jakuzy a soustředí se na právníky a detektivy.

Bleskovky

  • 10. 5. 10:19 - Yakuza bude nadále tahová, akční otěže přebírá Judgment

  • 15. 2. 14:18 - Stadia se letos rozroste o víc než 100 her

  • 2. 2. 16:30 - Yakuzovský Judgment se z PlayStationu rozšíří na další platformy

  • 13. 3. 2019 - V Japonsku Sega stáhla z obchodů čerstvě vydanou Judgment kvůli zatčení jednoho z herců za údajné užití kokainu.

  • 6. 3. 2019 - Judgment od tvůrců série Yakuza vyjde na PlayStation 4 25. června.

  • 12. 9. 2018 - Chcete bonusy z PlayStation 4 exkluzivní pro Japonsko, třeba demo čerstvě oznámené Project Judge? Pomůže vám s tím VG247 se svým přehledným návodem.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
20. června 2019
Recenze