James Bond 007: NightFire

James Bond 007: NightFire

Články

Studenti dělají remake James Bond 007 Nightfire

Dva holandští studenti si zamilovali deset let starou arkádu James Bond 007: Nightfire natolik, že ji hodlají přenést na PC a Mac OS X. Už nějaký čas apelovali na Activision, aby jim remake povolila, a protože nedostali žádnou odpověď, rozhodli se teď konat na vlastní pěst - i kdyby je měl vydavatel zažalovat. Což se může velmi snadno stát a vůbec ne jenom proto, že práva na Bonda (dodnes aktuální filmovou sérii, viz letošní film Skyfall) zkrátka vůbec nejsou levná.

James Bond: 007 Nightfire - návod 4.díl

V definitivně poslední části návodu na bondovku Nightfire se vypořádáme se závěrečnou trojicí misí, které nás zavedou na tropický ostrov a především do vesmíru, kde zlikvidujeme hlavního záporňáka.

James Bond: 007 Nightfire - návod 3.díl

V další části návodu na nedávnou first-person střílečku James Bond: 007 Nightfire si krok po kroku projdeme čtvrtou a pátou misi odehrávající se v mrakodrapu uprostřed japonské metropole.

James Bond: 007 Nightfire - návod 2.díl

Celou druhou část návodu na James Bond: 007 Nightfire nám slupla jediná dlouhá mise Phoenix Rising, která však představuje to nejlepší, co může tato first-person střílečka od Gearboxu nabídnout.

James Bond: 007 Nightfire - návod 1.díl

Pokud se vám z jakéhokoli důvodu nepovedlo dokončit bondovku 007: Nightfire, přinášíme vám český návod, v jehož úvodní části infiltrujeme párty na hradu, vystřílíme letiště a osvobodíme rukojmí.

James Bond 007: Nightfire - první dojmy

Ze spolupráce Electronic Arts a Gearbox Software se zrodila nadějná first-person akce NightFire, kde Jamese Bonda ztvárnil jako ve filmu Pierce Brosnan. Co nám o její kvalitě prozradilo singleplayer demo?
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
3. prosince 2002
Recenze