Injustice 2
Věková dostupnost

Injustice 2

Články

Superman s Batmanem si brzo nabančí i na PC, Injustice 2 vstupuje do bety

„Univerzální bojovka, která se zavděčí všem, a ukradne hráčům desítky až stovky hodin života.“ Tak popsal Vašek Rybář ve své recenzi mlátičku Injustice 2. Pakliže máte taky chuť nechat se okrást o to nejcennější, a zároveň zapřisáhle odmítáte zakoupit konzoli, mám pro vás dobré zprávy. Naštvaní superhrdinové světa DC, kteří původně vyšli pouze pro PS4 a Xbox One, se totiž konečně chystají i na PC, a až do pátku si zdarma můžete vyzkoušet otevřenou betu.

V červenci proběhne celorepublikový turnaj v Injustice 2. Na vítěze čeká letenka do Británie

Bojovka Injustice 2, v níž si to spolu rozdávají hrdinové univerza DC, je vysoce soutěživou záležitostí. Existuje lepší pocit, než po dlouhé a vyčerpávající bitvě konečně porazit protivníka sedícího vedle vás na gauči? Pokud dostatečně věříte svým válečnickým schopnostem, můžete dokonce překročit hranice svého otomanu a vydat se změřit síly s těmi nejlepšími z celé republiky. V červnu a červenci totiž proběhne oficiální turnaj pod patronátem Cenega Czech a Czech Arcade.

Komiksová bojovka Injustice 2 přináší rozmáchlou kampaň a systém výbavy

Když včera byl Marvel, dnes bude DC. V pátek vychází bojovka Injustice 2, což oznamuje i nový trailer. Už první díl byl velmi povedená hra, která dobře pracovala s novým příběhem a bylo doopravdy zábavné procházet její kampaň. Jak se ale ukazuje, Injustice 2 posouvá celou kampaňovou část na novou úroveň a k tomu dodává bonusové módy a také výbavu, která nadělá spoustu vrásek hráčům, kteří chtějí mít svého superhrdinu v kompletně novém kostýmu.

Komiksová bojovka Injustice 2 v povedeném traileru ukazuje nováčky i staré známé

Přinutit superhrdiny a superpadouchy k vzájemnému bratrovražednému zápasení na život a na smrt dokázala už bojovka Injustice: Gods Among Us a její nástupce Injustice 2 pokračuje v nastavené linii. Potvrzuje to nový příběhový trailer. Ten za doprovodu dost nesrozumitelného a blábolivého monologu neznámého vypravěče rozmisťuje na šachovnici jednotlivé figurky a naznačuje, že za vším tím bušením do komiksových idolů se skrývá nějaké ještě větší zlo, rozhodnuté využít chaosu ve svůj prospěch.

Bleskovky

  • 6. 1. 2021 - Game Pass opět rozšiřuje nabídku, už zítra dorazí Injustice 2

  • 13. 4. 2018 - Až do neděle můžete zdarma vyzkoušet Injustice 2 (PS4 / Xbox One), Ghost Recon Wildlands (PC / PS4 / Xbox One) a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (PC).

  • 28. 2. 2018 - Spekulace: Injustice 2: Legendary Edition vyjde na Xbox One a PS4 27. března, prozradil obchod Amazon.

  • 8. 2. 2018 - Vyšly nové aktualizace pro Injustice 2 (v1.16) a Horizon Zero Dawn (v1.52).

  • 13. 11. 2017 - DLC Fighter Pack 3 pro Injustice 2 přináší Atoma, Enchantressu a želví bojovníky Donatella, Leonarda, Michelangela, Raphaela. (+ video)

  • 6. 10. 2017 - Do sestavy bojovníků hry Injustice 2 se (prostřednictvím DLC) přidá superhrdina Atom. (+ trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
8. června 2017
Recenze