Impossible Creatures

Impossible Creatures

Články

Unikátně potrhlá strategie Impossible Creatures od Relicu se konečně objevila Steamu

Relic Entertainment zná většina hráčů díky Homeworldu, Dawn of War nebo Company of Heroes. Vedle těchto her mají ale tvůrci na svědomí ještě jeden RTS kousek: Impossible Creatures. Dnes už polozapomenutá strategie z roku 2003 postavila hráče do role experimentátora, protože jste kombinovat všemožná zvířata a jejich části do bizarních celků a vytvářet tím hodně netradiční jednotky.

Přídavek a bonusy pro Impossible Creatures

Není to tak dlouho, co se na trhu objevila jistá strategická hra, která byla postavena na vývoji jednotek složených z různých částí těl různých druhů živočichů.

Přídavek zdarma pro Impossible Creatures

Vývojářská společnost Relic Entertainment oznámila, že nyní pracuje na novém addonu pro svou real-time strategii Impossible Creatures.

Impossible Creatures gold

Microsoft Games dnes oznámili, že připravovaná 3D real-time strategie Impossible Creatures je již hotova a na cestě do obchodů.

Změny terénu v RTS Impossible Creatures

Pokud vás zaujala chystaná real-time strategie se zmutovanými zvířaty na opuštěném ostrově Impossible Creatures od Relic Entertainment a Microsoftu, rozhodně si nenechte ujít dnešní netradiční developer's diary na PC.IGN.

Genetická pohroma v Impossible Creatures

Neobvyklá zoologická zahrada se nyní stala z naší galerie u zcela jedinečné real-time strategie Impossible Creatures, o níž jsme před více než měsícem psali v tom smyslu, že ji tvůrci nestihnou dokončit v původně plánovaném termínu a tak ji nespatříme dříve než na počátku příštího roku.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
29. ledna 2003
Recenze