zavřít

Změny terénu v RTS Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud vás zaujala chystaná real-time strategie se zmutovanými zvířaty na opuštěném ostrově Impossible Creatures od Relic Entertainment a Microsoftu, rozhodně si nenechte ujít dnešní netradiční developer's diary na PC.IGN.

Andy Lang, umělecký ředitel z Relic, se tam čtenářům svěřil, jak probíhal návrh a vytváření jednotlivých misí ze hry.


nové obrázkykompletní galerie

Impossible Creatures by měly být specifické právě tím, že vzhled terénu bude kompletně měnitelný a má plně záviset na daných krocích hráče stejně jako celý zbylý vývoj hry. Singleplayerové mapy, kterých bude 14, by se také měly od těch multiplayerových kompletně lišit. Jak vše dopadne, budete moci posoudit hned první týden příštího roku. Zatím si můžete prohlédnout čtveřici v pátek vydaných obrázků.
zdroj: PC.IGN

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.