zavřít

Přídavek a bonusy pro Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to tak dlouho, co se na trhu objevila jistá strategická hra, která byla postavena na vývoji jednotek složených z různých částí těl různých druhů živočichů.

Vy, co si nenecháte ujít žádnou RTS, již určitě víte, že řeč je o Impossible Creatures, původem z dílen studia Relic Entertainment. Pokud zároveň patříte mezi fanoušky tohoto titulu, neunikne vám pod prsty ani nadcházející datadisk s podtitulem Insect Invasion, který bude dokonce zdarma ke stažení. Jak už samotný název tohoto přídavku naznačuje, největší část nových genetických základů pro tvorbu vašeho "zvěřince" budou tvořit zástupci hmyzí říše. Celkem byste měli obdržet 15 nových vzorků. Těšit se ale můžete také na nějaké jejich nové schopnosti, nová prostředí i multiplayerové mapy. Naše galerie k Impossible Creatures: Insect Invasion dnes ožila několika novými ukázkami.


nové obrázkykompletní galerie

V Impossible Creatures jste si mohli vytvořit až 40 tisíc různých tvorů, ale zdá se, že ani to nestačí a tak se Relic rozhodli svým příznivcům ještě trochu napomoci k dalším deseti bonusovým zvířátkům, která se prý ve hře sice nacházejí, ale mohou na mnoha počítačích zůstat uzamčena. K jejich vysvobození budete nyní moci použít "odemykač" o velikosti 1,5MB, který magazínu PC.IGN dodali Relic spolu s Microsoftem, a díky němuž se k oněm skrytým exemplářům dostanete rovnou a bez čekání. Mimochodem jeden takový "odemykač" je u nás v sekci cheatů již od ledna a zdá se, že plní i stejné funkce, ale kdyby snad někomu z vás z nějakého důvodu nefungoval, můžete alespoň použít ten oficiální. Konkrétně tímto způsobem získáte vzorky delfína, jehlice rohozubé (ryba), koně, klokana, losa, chřestýše, havrana, mrože, divokého prasete a mamuta. Podrobnosti o každém z těchto tvorů naleznete zde.
zdroj: homepage, PC.IGN

korg

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.