zavřít

Přídavek zdarma pro Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská společnost Relic Entertainment oznámila, že nyní pracuje na novém addonu pro svou real-time strategii Impossible Creatures.

Tento addon se jmenuje Insect Invasion a má být zdarma k dispozici přes internet ještě toto jaro. Pokud jste si Impossible Creatures oblíbili, jistě uvítáte těch 15 nových kreaturek, 9 nových schopností a další herní vylepšení, které s sebou Insect Invasion přinese.


nové obrázkykompletní galerie

Krátce po vydání Insect Invasion plánují Relic Entertainment pro podporu hráčů vyžívajících se ve vytváření módů také vypuštění aktualizovaných nástrojů a IC SDK. Díky nim byste nyní měli mít např. možnost jednodušeji do hry dostávat své vlastní mapy a scénáře. Stejně tak se můžete těšit rovněž na nová prostředí i multiplayerové mapy.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.