zavřít

Impossible Creatures gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Microsoft Games dnes oznámili, že připravovaná 3D real-time strategie Impossible Creatures je již hotova a na cestě do obchodů.

Američtí hráči by se s ní měli setkat dokonce už 7. ledna. Tento titul vyvíjený studiem Relic Entertainment vás seznámí se šíleným vědátorem, jehož cílem se stalo vytvoření armády děsivých kreatur. Aniž byste ovládali základy genetiky, budete i vy v Impossible Creatures díky technologii zvané Sigma tvořit bytosti vskutku nevídané. Děj hry je zasazen do roku 1937 a zanese vás během 15 misí na 14 různých ostrovů. Tutoriál a tři mise jste si mohli vyzkoušet v nedávno vydané hratelné demoverzi. Kromě toho dnes vyšla také aktualizovaná verze multiplayer testu, který byl dříve k dispozici pouze pro registrované uživatele FilePlanet. Je o 2MB větší, obsahuje totéž co ta původní - tutoriál, skirmish mód, "kombinovač" zvířat a pro multiplayer nezbytnou podporu online hraní - a nyní si ji můžete stáhnout i od nás.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.