Imperiums: Greek Wars

Imperiums: Greek Wars

Články

Jaké hry vyjdou v červenci?

Od závodů přes samuraje po remaky

Česká antická strategie Imperiums: Greek Wars zamířila do bety

Stejně, jako je sebelepší panovník závislý na svých poddaných, herní vývojáři, zvlášť ti menší bez armády placených testerů, spoléhají na loajální komunitu. Jen se zeptejte českého studia Kube Games, které právě vyvíjí antickou strategii z prostředí starého Řecka a teď zve všechny, kdo dokážou ocenit krásu poctivé falangy, k vyzkoušení betaverze.

Za koho si zahrajete v české strategii Imperiums: Greek Wars? Inu, hlavně za Řeky

Vývojáři české velkolepé strategie Imperiums: Greek Wars sice nejobdivněji pokukují po mužné postavě Filipa II. Makedonského, ale jejich staré Řecko je pochopitelně plné spousty dalších ambiciózních chlápků v chitónech. Ti si půjdou po krku kopím i mečem a každý z nich má trochu jinou výchozí pozici a cíle, tak se s tou dobyvačnou partičkou hned teď pojďte seznámit – zvlášť pokud máte rádi Seana Conneryho a Deckarda Caina.

Česká strategie Imperiums: Greek Wars vás posadí na trůn Filipa Makedonského

Čeští tvůrci povedené antické strategie Aggressors: Ancient Rome chystají další hru, která tentokrát zamíří lehce na východ. Imperiums: Greek Wars se namísto římské hegemonie vrhne do starého Řecka, konkrétně do doby, kdy na trůn nastoupil jistý Filip II. Makedonský. A všichni fanoušci helénské historie moc dobře vědí, jak se jmenoval jeho synáček.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
31. července 2020
Recenze