Homefront: The Revolution
Věková dostupnost

Homefront: The Revolution

Články

THQ Nordic si pořídila tvůrce Darksiders a MotoGP, chystá další Saints Row, Dead Island a TimeSplitters

Na chvilku byl od THQ Nordic pokoj, ale to jen proto, že se potají schylovalo k dalším velkým nákupům. Gigant do svého už tak obrovského portfolia přidává další zajímavé kousky a aby nebyl ve struktuře firmy takový binec, hodlá se k 17. září přejmenovat na Embrace Group.

Best of 2016: Zklamání roku

Nádherně vypadající trailery, slibně se tvářící koncept, propracovaná marketingová kampaň... Řada her loni vyšponovala očekávání hráčů na maximum, aby je po vydání zklamala. Ne nutně tím, že by šlo o hry vyloženě špatné. Jen zkrátka nedostály předobrazu, který si o nich hráči na základě dostupných informací vytvořili. Stejně jako každý jiný rok, i loni se podobných titulů objevila celá řada, ale následující pětice nás z různých důvodů zklamala ze všeho nejvíc.

V druhém DLC pro Homefront: The Revolution musíte osvobodit hrdinu odboje

Dambuster Studios pokračují ve vydávání dodatečného obsahu pro svou střílečku Homefront: The Revolution. Druhé DLC se jmenuje Aftermath a odehrává se několik dnů po proběhlé Bitvě o Filadelfii. Navazuje na události rozšíření Voice of Freedom, kdy jste hráli za Benjamina Walkera, který se v kampani objevil jako Hlas svobody. Jenže v Aftermath už se musíte popasovat s faktem, že Walker byl zajat, vyšetřovací jednotky KPA jej zlomily a nyní vysílá pro-korejskou propagandu. Už si nezahrajete za Walkera, ale Ethana Bradyho, kterého Odboj poslal bývalý Hlas svobody zabít.

Singleplayerové DLC pro Homefront: The Revolution se vrací na počátek odboje ve Filadelfii

Benjamin Walker se jmenoval hlavní hrdina prvního Homefront a v Homefront: The Revolution sehrál vedlejší roli odbojáře s přezdívkou Hlas svobody. Jak to s ním dopadlo, asi víte, ale v prvním příběhovém DLC právě s názvem Voice of Freedom, se podíváte na to, jak Walkerova mise ve Filadelfii začala. 

Herní magazín LEVEL nabízí rozhovor s tvůrcem Dooma Johnem Romerem

Na novinových stáncích, čerpacích stanicích, supermarketech, v obchodech JRC a Brloh, ale i v elektronických distribucích Floowie a Alza Media se objevilo nové číslo herního magazínu LEVEL. Na cestu k vám jsme jej vybavili nejen obálkou s motivem Dooma, ale i hromadou různorodých článků o hrách a vším, co s nimi souvisí. Pojďme se tedy na největší lákadla červnového čísla podívat.  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '234572886741524'); fbq('track', "PageView");

V pátek začne v Homefront: The Revolution boj o Filadelfii

Po dlouhém a strastiplném vývoji je akce Homefront: The Revolution u konce. Hra už vyšla v Americe a 20. května, tedy tento pátek, vyjde ve zbytku světa. K té příležitosti si připravili vývojáři trailer a informace o Expansion Passu, který do hry po vydání přidá nový obsah. Bitva o Filadelfii může začít, pokud na ni máte v novém Homefrontu chuť.

Bleskovky

  • 26. 4. 2018 - Služba Xbox Game Pass bude obohacena o hry State of Decay 2, Pro Evolution Soccer 2018, Laser League, Overcooked, The Escapists, Homefront: The Revolution, Unmechanical: Extended a Sonic & Knuckles.

  • 15. 2. 2017 - Chystají se PS4 Pro patche pro Rocket League (21. února) a Homefront: The Front (jaro).

  • 20. 6. 2016 - 295. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Doom a Overwatch (9/10), nejhůře dopadl Homefront: The Revolution a TMNT: Mutants in Manhattan (3/10).

  • 24. 5. 2016 - Britský žebříček prodejnosti 20. týdne roku 2016: 1. Uncharted 4, 2. DOOM, 3. Homefront: The Revolution.

  • 20. 5. 2016 - Šéf vývoje Homefront: The Revolution nechal na konec hry umístit poděkování všem spolupracovníkům, v němž rovněž popisuje těžké fáze vývoje, kterými si titul prošel.

  • 11. 5. 2016 - Video: Gameplay záběry z první hodiny hraní Homefront: The Revolution.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
54/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
24. května 2016
Recenze