Hollow Knight

Hollow Knight

Články

Nabídka PlayStation Plus pro listopad je s příchodem PS5 bohatší

Bugsnax zdarma pro majitele nové generace

Obrovský balíček plný výborných her přispívá desítkami milionů na boj s koronavirem

V období světové karantény je štědrost naštěstí na denním pořádku. Některé hry jsou úplně zdarma, jiné dočasně k vyzkoušení a zároveň ve velké slevě. Ale nemusí to být jen jednosměrná pomoc ze strany vývojářů, kteří se snaží zabavit lidi uvězněné mezi čtyřmi stěnami. Nový Humble Bundle vám do knihovny přidá 45 her, přičemž jeho koupí podpoříte jen a pouze organizace bojující s koronavirem.

Xbox Game Pass na PC zahrnuje Metro Exodus, Hellblade, Forzu Horizon 4 a spoustu dalších

Microsoft koncem května oznámil plán rozšířit své předplatné Xbox Game Pass na počítače s Windows 10, aby následně během dnešního večera celou akci naplno rozjel. Už tedy známe cenu služby i hry, které si za měsíční poplatek propůjčíte. Vedle klasického Game Passu bylo zpřístupněno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate.

Hollow Knight se namísto DLC dočká plnohodnotného pokračování

Fanoušci vynikající metroidvanie Hollow Knight se už nemohli dočkat naznačovaného dodatku, ovšem namísto něj jim Team Cherry nadělí druhý díl. Nenápadná nezávislá hříčka, kterou fanoušci zafinancovali na Kickstarteru a poprvé vyšla před dvěma lety na PC, se dočká pokračování s podtitulem Silksong.

Okouzlující metroidvania Hollow Knight vyjde na konzolích

Ano, slyším vaše volání, že Hollow Knight už vyšel na Switch, a to je přece taky konzole! A máte pravdu, ale čarovná 2D plošinovka se konečně podívá na PlayStation 4 a Xbox One, a to rovnou v kompletní edici Voidheart se všemi dodatky, které od loňského února stihl Team Cherry vydat.

Hollow Knight nabídne průzkum podzemí, zabíjení bossů a přátelství s brouky

Když mi někdo řekne, ať se seberu, popadnu meč a jdu prozkoumat temné podzemí, tak se zvednu a udělám to. Nemám problém ani s hledáním pokladů či tajemství, a už vůbec mi nevadí zabíjení nebezpečných prokletých bossů. Ale proč po mně probůh chcete, abych se „skamarádil s bizarním hmyzem?“ Nemám moc rád ani normální brouky, natožpak ty bizarní! Chm. Nedá se nic dělat, příliš velký počet nohou vašich kamarádů prostě musíte překousnout, pokud si tedy chcete užít nádherný svět akční plošinovky Hollow Knight.

Bleskovky

  • 13. 3. 2019 - Okouzlující plošinovka Hollow Knight se dočkala sběratelské edice pro PC, PlayStation 4 i Switch.

  • 21. 8. 2018 - V průběhu jara vyjde Hollow Knight na PS4 a Xbox One.

  • 19. 8. 2018 - 323. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo The Banner Saga 3 a Hollow Knight (9/10), nejhůře dopadl titul Radio Hammer Station (5/10).

  • 12. 6. 2018 - Dnes vychází Switch verze hry Hollow Knight (včetně všech DLC).

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
30. června 2017
Recenze