Hell Let Loose

Hell Let Loose

Články

Jaké hry vyjdou v červenci?

Černobyl, Warhammer, Zelda a MMORPG

Právě započala druhá světová válka v hardcore střílečce Hell Let Loose

Pokud dáváte přednost historickému přístupu před řekněme Battlefieldem V a při slově multiplayer se vám hned nestáhne žaludek odporem, pak má studio Black Matter něco pro vás – střílečku Hell Let Loose z druhé světové války, která konečně vychází v předběžně hratelné podobě.

Realistická druhoválečná střílečka Hell Let Loose míří do early accessu

Druhá světová válka je v tuhle chvíli v rukách Battlefieldu V, ale jak se ukázalo, nový battle royale mód Firestorm není takové terno. Navíc se rozhodně nedá mluvit o přiblížení se historickým událostem. Pokud vás přehnaná akce v ohnivé aréně neláká a dáváte přednost realističtější historii, Hell Let Loose myslí právě na vás. A za pár měsíců můžete mašírovat na frontu.

Hell Let Loose rozpoutá druhoválečné peklo na zemi

O multiplayerové střílečce z pohledu první osoby z druhé světové války jsme slyšeli naposledy v říjnu 2017, kdy ve své kickstarterové kampani vybrala přes 200 tisíc amerických dolarů. Hell Let Loose na bojiště vypustí stovku mladíků a kupodivu nepůjde o nejnovější variaci na battle royale, ale „historicky přesné“ zápolení dvou stran.

Přispějte na realistické dobývání Normandie. Ambiciózní střílečka Hell Let Loose vyrazila na Kickstarter

Ohromné bitvy 50 proti 50, mapy o rozloze 4 kilometrů čtverečních, pěchota, vozidla, tanky, a velice realistické ztvárnění taktických bojů v Normandii včetně zásobování a velících důstojníků. Takovou vizí se chlubí velmi ambiciózní druhoválečná multiplayerová střílečka Hell Let Loose, která od soboty shání peníze na Kickstarteru. Zatím stačila vybrat víc než polovinu z požadovaných 136 tisíc australských dolarů, což je velice solidní nástup. Myslím, že vývojáři můžou pomalu začít pokukovat po dodatečných cílech.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
13. srpna 2021
Recenze