Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Články

Conan Exiles, The Surge, Technomancer a Outcast jsou vaše v rámci předplatného na konzolích

Poslední týden v měsíci je tradičně obdobím, kdy Microsoft a Sony odhalí hry pro nadcházející měsíc, kterých se dočkají předplatitelé jejich služeb Games with Gold a PlayStation Plus. Sony nám značně usnadnila práci, když ze svého předplatného nadobro odstranila podporu PlayStationu 3 a Vity, takže budete pravidelně vídat jen dva kousky pro PS4. U Microsoftu se zatím nic nemění, čtyři hry jako obvykle.

Umělá inteligence ve hrách #2: s AI je to peklo, bez ní ale také

V prvním díle seriálu o AI ve hrách se Dan Vávra zabýval základními úkoly umělé inteligence a důvody, proč moderní střílečky AI odsouvají na druhou kolej na úkor skriptů. Poďjme se podívat, čím se zabývá v díle druhém:

Ukázka PhysX v MP levelu Ghost Recon Advanced Warfighter 2

PC verze hry Ghost Recon Advanced Warfighter 2, která byla odložena na polovinu července, se bude od X360 předchůdce lišit i simulací fyzikálního prostředí - konkrétně půjde o hardwarovou akceleraci přímo prováděnou kartou AGEIA PhysX.

Video-recenze Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Jak ostří hoši z vojenské jednotky GHOSTS hasí problémy v Mexiku roku 2014, k čemu se hodí nebeské oko Cypher a co všechno vám zatřese monitorem, názorně předvádí devítiminutový komentovaný sestřih z hraní.

Advanced Warfighter 2 multiplayer.dojmy

V bitkách pro více hráčů se již u předchůdce skrývala účinná zbraň na starosti všedního dne, přičemž druhý díl dobrou pověst ještě vylepšuje. Dojmy ze síťového dema odhalují, na co se s kamarády můžete těšit.

Odlišnosti PC verze Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Návrat ke konceptu prvních dílů série, jiný způsob udílení příkazů a bonusové multiplayerové mapy.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
9. března 2007
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
28. prosince 2007
Recenze