Video-recenze Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
zdroj: tisková zpráva

Video-recenze Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

15. 4. 2007 0:00 | Video | autor: Petr Poláček |

Jak ostří hoši z vojenské jednotky GHOSTS hasí problémy v Mexiku roku 2014, k čemu se hodí nebeské oko Cypher a co všechno vám zatřese monitorem, názorně předvádí devítiminutový komentovaný sestřih z hraní.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 15.dubna 2007

Zvětšit zdroj: tisková zpráva
Ve virtuální stáji Toma Clancyho se poslední dobou rodí jeden šampion za druhým. Nejnovějším účastníkem dostihů o hráčskou přízeň je Ghost Recon Advanced Warfighter 2 pro Xbox 360 (textová mega-recenze z 9.3.), který vás opět pasuje na velitele vojenské jednotky GHOSTs a nechá hasit problémy v Mexiku roku 2014.

Jak takové hašení v podání ostrých amerických hochů vlastně vypadá, to už vám názorně předvede detailní devítiminutová videorecenze s komentovaným sestřihem mnoha zajímavých scén z hraní. Seznámíme vás v ní s "nebeským okem" Cypherem; předvedeme, jak se stát automechanikem snadno a rychle; nakonec vám zatřeseme monitorem tak silně, že budete jen nevěřícně koukat. Tak na co čekáte?

 • ke stažení ve formátu DivX 5.1 ve vysokém rozlišení 720x528 (96 MB, doporučujeme!)

 • pro pomalejší inet.připojení alternativně v nízkém rozlišení 360x256 (17 MB)

 • v nejsnadněji přístupném, přímo do stránky vloženém streamu z YouTube:
 • O video-recenzích obecně

  Jak můžete vidět, rozšiřujeme nabídku portálu TISCALI Games o další prvek - vlastní komentované video-recenze. Jejich prostřednictvím se vám pokusíme přiblížit hraní několika nejzajímavějších titulů každého měsíce. Chceme, abyste na vlastní oči viděli to, o čem se v našich klasických recenzích pouze dočtete. Chceme, abyste si udělali dokonalý a nezkreslený obrázek o dané hře. Chceme, abyste viděli záběry, které jinde nenajdete. Jsme nicméně teprve na začátku. Do budoucna plánujeme kupříkladu zavedení grafických prvků v podobě info lišt nebo závěrečné shrnující obrazovky. I proto uvítáme vaše postřehy a náměty, jakým směrem se dále ubírat nebo co by se ještě dalo vylepšit.

  O přípravu video-recenzí se bude starat Ondra Broukal, který je nejenom ostříleným recenzentem (GameStar, TISCALI), ale má navíc zkušenosti s prací v televizi (redaktor - GamePage/ČT, dramaturg, producent - Top Games/Top TV) i rozhlase (elév - Český rozhlas). Velký důraz klade na stručnost a výstižnost komentáře a jeho provázání s děním na obrazovce, aby bylo možné vytvořit si jasnou představu o obsahu hry a způsobu jejího hraní. Příjemnou zábavu!

  Další video-recenze: STALKER, Gears of War

  Ondřej Broukal
  autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
   
   
  Ondřej Broukal

  Nejnovější články