FTL: Faster Than Light

FTL: Faster Than Light

Články

Discord otevírá svůj obchod s desítkami pečlivě vybraných titulů

Tak je to konečně tady. Steam, GOG a další podobné služby mají nového vyzyvatele od Discordu. Zatím samozřejmě nedokáže konkurovat rozsahem nabízeného obsahu, ale slibuje opravdu zajímavé prvky – hry, které správci pečlivě vybírají, hry, které mají časovou exkluzivitu, předplatné s přístupem k výborným hrám. Ale je přesto vůbec pro další digitální obchod místo?

Humble Mozilla Bundle prodává balík osmi her do vašeho prohlížeče

Humble Bundle už dávno není tím zjevením, jako před čtyřmi lety, kdy jsme na možnost koupit balík her za prakticky libovolnou cenu koukali jako sněhuláka v létě. Nárazová charitativní akce se změnila v regulérní obchod a na trhu se objevil asi milion kopií. Speciální Humble Bundle akce ale pokračují dál, a přestože jejich atraktivita je výrazně nižší, občas některá z nich nabídne příjemné překvapení – třeba aktuální Humble Mozilla Bundle, který obsahuje sadu známých titulů hratelných díky asm.js přímo v browseru.

FTL: Advanced Edition představuje klonovací systém

Už je to nějaký ten pátek, kdy nejen mně učarovala RPG strategie FTL – Faster Than Light. Před nějakým časem ale byla oznámena expanze, která přijde společně s iPad verzí. Jmenuje se Advanced Edition a v jejím rámci by se mělo dostat téhle správě vesmírné kocábky pořádných změn.

Rozšířená verze FTL slibuje novou rasu a záplavu detailů

Ačkoliv bylo rozšíření nezávislé "simulace kapitána Kirka" FTL jménem Advanced Edition oznámeno už v listopadu, vývojáři z Subset Games nyní pustili nějaké nové informace včetně plánované nové drsné rasy, nových barviček ufounů nebo baterií.

Fight Club #155 HD: BlizzCon s Adamem

Letošní BlizzCon přinesl celou řadu zajímavých informací a oznámení, která jsme si ve Fight Clubu #155 jedno po druhém probrali s redakčním specialistou na všechno okolo Blizzardu. Po delší době mezi nás zavítal Adam, s nímž jsme si povídali o novém datadisku pro World of Warcraft, mobě Heroes of the Storm, ale i o novinkách okolo Warcraft filmu.

FTL: Faster Than Light dostane s iPad verzí i expanzi

Pamatujete ještě na vesmírnou strategii FTL: Faster Than Light, kde jste se starali o svou loď a posádku? Měli byste, protože byla pekelně návyková věc, ke které se dodnes vracím pro pár okamžiků relaxace a následné frustrace. O to větší radost mi nyní udělal fakt, že tvůrci oznámili chystanou expanzi FTL: Advanced Edition.

Bleskovky

  • 6. 1. 2021 - Game Pass opět rozšiřuje nabídku, už zítra dorazí Injustice 2

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
22. září 2012
Recenze