Freedom Fighters

Freedom Fighters

Články

Týmová střílečka Freedom Fighters je zpět

Klasika z roku 2003 v digitální distribuci

V IO Interactive si užívají svobodu bez vydavatele a dumají nad novým Hitmanem

Na začátku letošního léta se po delších tahanicích rozhodlo o osudu značky Hitman. Vydavatelská společnost Square Enix se rozhodla prodat studio IO Interactive, ale protože se nedařilo najít kupce, hrozilo úplné zavření studia. To se nakonec odkoupilo samo, získalo absolutní svobodu a navíc odešlo i s celým Hitmanem. Nejvyšší pohlavár se podělil o střípky z minulosti jejich poslední hry a o to, jaký mají dopad na budoucí vývoj.

Freedom Fighters - první dojmy

Právě vycházející akční hra Freedom Fighters staví na osvědčeném tématu - odvěké rivalitě mezi USA a Ruskem - a je zajímavá hlavně fungující spoluprací čtyřčlenného týmu, o čemž pojednávají první dojmy.

Dokončení Freedom Fighters, odklad FUEL

Přelom září a října znamená každoročně období, kdy vychází nejvíce áčkových titulů, a proto není divu, že jsme dnes svědky tolika "gold" oznámení.

Freedom Fighters: rudá všude, kam dohlédneš

Noční můrou vývojářů z IO Interactive se zjevně stala představa, že by Studenou válku vyhrál Sovětský svaz a celý svět pohltila rudá barva.

Bojovníci o svobodu v Freedom Fighters

Hru Freedom Fighters, která byla rovněž představována v rámci EA Campu, neboť je to právě společnost EA, která její vývoj zaštiťuje, můžete znát také jako Freedom: Soldiers of Liberty, jak byla dříve uváděna.