Dokončení Freedom Fighters, odklad FUEL
zdroj: Archiv

Dokončení Freedom Fighters, odklad FUEL

5. 9. 2003 18:18 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Přelom září a října znamená každoročně období, kdy vychází nejvíce áčkových titulů, a proto není divu, že jsme dnes svědky tolika "gold" oznámení.

Freedom Fighters zdroj: Archiv Mezi dokončené hry se rovněž přidala týmová third-person akce Freedom Fighters, která se objeví na pultech obchodů po celém světě 25. září ve verzích pro PC i konzole. Podle všech dostupných indicií, jako je například demo nebo reference tvůrců IO Interactive (série Hitman), by mělo jít o kvalitní kousek. Na tom asi bude mít nezanedbatelný podíl i zázemí silné vydavatelské společnosti Electronic Arts nebo atraktivně zvolený námět (okupace New Yorku Sověty), ale verdikt přineseme jako vždy až v recenzi finální verze. Nicméně detaily se o Freedom Fighters dočtete už příští týden v našich dojmech z hraní, odkud pochází následující ukázka:

    Komické a dosti rozporuplné až bizarní je léčení padlých neboli smrtelně zraněných. Ano, je to tak, máte božskou funkci darovat zpět život jako Neo. Vaši přátelé občas jen tak z legrace zemřou (s vydatnou pomocí nepřátelské oceli) a válí se na zemi. Nad nimi levituje transparentní červený křížek, což je signál pro „oživení“. Čekají na posmrtnou ambulanci či co, říkal jsem si. Omyl, čekají na vás a vaši magickou lékárničku. Tento způsob resuscitace je dost nelogický a nebylo by vůbec od věci, kdyby se ve finálním produktu neobjevil, ale to je u takové arkády asi jen zbožným přáním... [více již brzy]
Naopak pravděpodobně až v příštím roce se možná dočkáme dlouho vyvíjených futuristických závodů FUEL. Ty byly ještě pod názvem Everglade Rush vlajkovou hrou GeForce 3, která před 2,5 lety všechny příznivce ohromila úchvatnou grafikou technologického dema, jež se u nás dodnes dochovalo (52 MB). Podle vyjádření distributora Dreamcatcher pro 3DGamers je hra FUEL odložena až na rok 2004.
zdroj: GH, 3DGamers

jd

Nejnovější články