Bojovníci o svobodu v Freedom Fighters
zdroj: tisková zpráva

Bojovníci o svobodu v Freedom Fighters

10. 7. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Hru Freedom Fighters, která byla rovněž představována v rámci EA Campu, neboť je to právě společnost EA, která její vývoj zaštiťuje, můžete znát také jako Freedom: Soldiers of Liberty, jak byla dříve uváděna.

vývojem tohoto akčně laděného titulu se zabývá dánské studio Io Interactive, známí jako tvůrci Hitman 2: Silent Assasin. Nicméně tyto dva projekty toho mají společného jen pramálo. Freedom Fighters má být týmově založenou third-person střílečkou zasazenou do alternativní reality. I v té bude existovat město New York, ovšem protože 2. světovou válku vyhráli Sověti, celý svět se bude topit v rudé barvě. A už i na zatím nepoznamenaná místa se začínají tlačit jejich vojska.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hráč se v této hře ocitne v roli instalatéra Christophera Stona. Jeho boj s utiskujícím režimem začne s hasákem, ale postupně se mu do rukou dostanou i automatické zbraně jeho nepřátel a také nějaké ty výbušniny. Sám by toho ale moc nevybojoval, a tak se k němu postupně přidají i další nespokojení občané obou pohlaví a různých etnických skupin, až nashromáždíte četu tuctu bojovníků za svobodu. Počet jednotek, které s vámi budou postupovat hrou, bude záviset na stupni vašeho charisma, které budete vylepšovat např. tak, když pomůžete několika uvězněným američanům uniknout, apod. Ovládání skupiny spolubojovníků se prý zdá být jednoduché a šikovně provedené. Můžete jim poručit útok, ústup nebo přeskupení pouhým stiskem tlačítka.

Freedom Fighters by měla být k dostání ve verzích pro Xbox, GameCube, PS2 a PC. Xboxová obdoba hry bude vybavena také multiplayrem až pro čtyři hráče, ovšem jak to tak vypadá, verze pro PC multiplayer nebude mít žádný. Vývojáři jsou nicméně prý stále ještě připraveni své rozhodnutí změnit. V obchodech by se hra měla objevit v září.
zdroj: GameSpotTTG

korgull

Nejnovější články