Football Manager 2019
Věková dostupnost

Football Manager 2019

Články

Best of 2018: Nejlepší sportovní hra

„Proč hraješ fotbal na počítači, když ho můžeš hrát venku?“ ptal se nejednoho z nás konsternovaný dědeček, když venku svítilo slunko a my jsme uvnitř pařili Fifu. Jenže dědeček nechápe, že je rozdíl mezi čutáním ve třech lidech na louce a vítězstvím v Lize mistrů – a to druhé si (kromě pár vyvolených, kteří tenhle článek asi nečtou) můžeme užít jen ve virtuální říši. Pojďme se podívat, které hry to letos zvládly nejlíp.

GamesPlay – hrajeme Football Manager 2019

Taky vás láká představa komandovat bandu milionářů, kteří musejí poslouchat každé vaše slovo? Tak to vás určitě potěší dnešní GamesPlay. V něm se Vašek s Alešem podívají na Football Manager 2019, nejnovější díl ctihodné série simulací fotbalového trenéra. Recenzi si můžete přečíst už od včerejška tady, dneska si hru předvedeme v pohybu.

Football Manager 2019 vykopává novou sezónu skvělým trailerem

Vychází Football Manager 2019! Nevím, pro kolik z vás, našich milých čtenářů, je onen vykřičník namístě, ale myslím, že jich nebude úplně málo. Spojit nejkrásnější sport světa s neuvěřitelně propracovanou simulací a složitými strategickými rozhodnutími je zkrátka kumšt. Nový ročník se navíc prezentuje jedním z nejlepších launch trailerů všech dob.

Víme, co je nového ve Football Manageru 2019, a není toho málo

Máte rádi Football Manager? Tak se připravte na přívalový déšť informací o novém dílu. FM 2019 s sebou oproti minulým ročníkům přináší některé hodně viditelné změny, například plně licencovanou německou Bundesligu nebo přítomnost videorozhodčího. Ty opravdu podstatné úpravy se ale dost možná odehrály pod kapotou, a to ve formě nového tréninkového a taktického systému.

Football Manager 2019 získal licenci na německou ligu, ale ztratil maskota

Kolik je na celém světě profesionálních fotbalových manažerů? Přesně vám to neřeknu, ale bude jich mnohem míň než 62 tisíc. Přitom právě tolik hráčů včera odpoledne současně řídilo své týmy ve Football Manager 2018. Komunita téhle zasloužilé série je velká a vášnivá a určitě už nedočkavě vyhlíží další ročník, který, jak jsme se právě dozvěděli, vyjde počátkem listopadu.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
7. listopadu 2018
Recenze