zavřít

GamesPlay – hrajeme Football Manager 2019

Windows MAC PSOne Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Taky vás láká představa komandovat bandu milionářů, kteří musejí poslouchat každé vaše slovo? Tak to vás určitě potěší dnešní GamesPlay. V něm se Vašek s Alešem podívají na Football Manager 2019, nejnovější díl ctihodné série simulací fotbalového trenéra. Recenzi si můžete přečíst už od včerejška tady, dneska si hru předvedeme v pohybu.

Záleží na vás, milých fanoušcích v chatu na YouTube, co přesně vám dneska kluci ukážou. Vašek každopádně plánuje předvést svou denní rutinu – jak se připravuje na každý zápas, čím naplňuje svoje nekonečné hodiny prosezené nad taktikami a přestupy. Nováčci se něčemu přiučí, veteráni mezitím můžou našeho redakčního experta kritizovat. A všichni budou spokojení.

 

Tagy: strategie fotbal simulace sportovní fotbalový trenér

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.