zavřít

GamesPlay – hrajeme Football Manager 2018

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová fotbalová sezóna už vlastně vůbec není nová. Po celém světě se vyprofilovali kandidáti na titul i týmy, které budou horko těžko bojovat o udržení ve svých soutěžích. Fanoušci simulátoru Football Manager mezitím netrpělivě čekali, až si budou moci celý ten tyjátr vychutnat na svých počítacích strojích. No, dočkali se. FM 2018 je venku, Vašek ho recenzuje a také si ho zahraje v GamesPlayi. Diváckou podporu včetně světlic, dělobuchů a sprostých chorálů mu bude poskytovat Petr.

Kluci se společně vydají do Edenu, kde hraje pražská Slavia, aby se utkali o Ligu mistrů na horké řecké půdě, a možná se dostane i na malé pražské derby proti Dukle. Dle zájmu váženého diváctva pak mohou předvést například přepracovaný mód Draft, nebo se pokusit nahlédnout do zákulisí české reprezentace. Snad to bude aspoň stejné drama jako posledně, kdy se Vašek s Alešem téměř uzoufali starostmi v šíleně napínavém zápase Manchesteru United s Chesterfieldem.

Komunikovat s námi během přenosu můžete pomocí chatu u videa na YouTube

 

Tagy: fotbal simulace sportovní fotbalový trenér

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.