Final Fantasy VII Remake
Věková dostupnost

Final Fantasy VII Remake

Články

Jak vedlejší postavy ze Star Wars infiltrovaly herní sérii Final Fantasy

S nedávno vydaným remakem Final Fantasy VII se mnoho hráčů znovu vydalo do města Midgar, aby se na něj mohli podívat úplně novou a mnohem detailnější optikou. O tom jste si ale už přečetli v našich článcích nespočetněkrát. A pokud ne, můžete to napravit. Ovšem nikoliv zde. V tomto článku se totiž podíváme na specifickou dvojici postav, která se celkem často objevuje v různých dílech této dlouhotrvající série. A budou povědomé všem fanouškům George Lucase.

Sledujte Fight Club #471 o ovladači PlayStationu 5, remacích a hudbě

Zatímco Microsoft už se pochlubil vzhledem své nadcházející věžovité krabice, které říká Xbox Series X, Sony se ještě neodhodlala ukázat nám skutečnou podobu PlayStationu 5. Musíme tak nadále doufat, že bude značně odlišná od extravagantního dev kitu, který tu a tam pronikne na internet. Zato nám Japonci představili herní ovladač DualSense, o kterém bude řeč v dnešním Fight Clubu.

Jak hodnotí ve světě – Final Fantasy VII Remake

Zdá se, jako by na západ i na východ od nás na remake Final Fantasy VII všichni čekali jako na smilování. U nás tahle série není kvůli konzolovému původu až tak zaběhnutá, takže byste její staronový přírůstek v dubnovém line-upu titulů mohli snadno minout – a možná by to byla chyba. Naši recenzi můžete očekávat ve večerních hodinách, ještě předtím se ale podívejte, co o téhle předělávce JRPG soudí zahraniční média.

Bleskovky

  • 22. 4. 10:00 - Final Fantasy VII Remake se prodalo přes 3,5 milionu kusů během prvních tří dnů od vydání.

  • 2. 4. 13:00 - Podívejte se na vývojářský deníček o akci a boji ve Final Fantasy VII Remake. Na hru samotnou si pak vyhraďte 100 GB místa.

  • 1. 4. 11:00 - V Austrálii se Final Fantasy VII Remake začal prodávat už dnes, o 9 dní před oficiálním datem vydání dřív.

  • 19. 3. 14:00 - Final Fantasy VII Remake vyjde i přes epidemii koronaviru 10. dubna, fyzické kopie ale mohou mít zpoždění, varuje Square Enix.

  • 6. 2. 11:00 - S odkladem remaku Final Fantasy VII se posouvá i datum vypršení exkluzivity pro PS4, na ostatní platformy se podívá nejdřív 10. dubna 2021.

  • 8. 8. 2019 - Square Enix na Gamescom přiveze remake Final Fantasy VII, Avengers nebo Trials of Mana.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
6. dubna 2020
Recenze