FIFA 20

FIFA 20

Články

FIFA pomůže skutečnému fotbalu. Díky hře nebudou stadiony tiché

Nahrané skandování diváků oživí atmosféru

Pražské derby na konzoli. Sparta a Slavia se utkaly ve FIFA 20

Fotbalová sezóna je kvůli pandemii koronaviru pozastavená a kdo ví, jestli vůbec bude možné ji dokončit. Co mezitím dělají kluby, jejichž hráči spolu ani nemůžou trénovat? Zaměřují svou pozornost na esport. Zatím největší událostí se stalo virtuální derby Sparty a Slavie ve Fifě 20, kde se střetli hráči, esportovci i slavní fanoušci obou velkoklubů.

Kvůli koronaviru jsou rušeny sportovní akce. Profesionální kluby místo toho hrají hry

Co mají dělat fotbalové či hokejové týmy, když jim koronavirová pandemie znemožní hrát zápasy, a dokonce ani jejich hráči spolu nemohou trénovat? Nějak svoje fanoušky přece zabavit musí – a extrémně efektivním prostředkem se ukazují být počítačové hry. Skutečná NHL se sice nehraje, ale kdo ji potřebuje, když existuje NHL 20?

Herní průmysl vloni vydělal 2,7 bilionu korun

Pokud máte rádi statistiky a zajímá vás, jaké peníze se točí v herním odvětví, pak je tento článek určený právě vám. Statistická společnost SuperData spadající pod monitorovací společnost Nielsen vypracovala přehled příjmů nejvýdělečnějších digitálních her za rok 2019. Data pocházejí z největších firem jako Activision Blizzard, Ubisoft, Tencent, Wargaming, Google, PayPal, nebo třeba Visa.

Jirkův Okresní přebor #2: Postoupí fotbalový analfabet ze skupiny Ligy mistrů?

V prvním díle našeho částečně komediálního, částečně tragického, částečně zcela triumfálního přenosu ze zeleného pažitu jste mohli sledovat kolegu Jiřího Sváka, hardware experta par excellence, který ovšem o fotbale neví vůbec nic, zápasit s prvními krůčky ve FIFA 20. A dnes nastal čas na přídavek. Podaří se mu pod vedením trenéra Vaška dosáhnout nevídaného sportovního úspěchu a postoupit ze skupiny Ligy mistrů?

Bleskovky

  • 4. 12. 2019 - Z Fify 20 byl odstraněn nizozemský trenér Marco van Basten kvůli nacistickému pozdravu v televizním vysílání.

  • 29. 7. 2019 - Hvězdami obalu FIFA 20 budou Eden Hazard z Real Madrid a Virgil van Dijk z FC Liverpool.

  • 30. 5. 2019 - EA bude letos ve svých E3 streamech věnovat speciální pozornost Star Wars Jedi: Fallen Order a Fifě 20.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
2. října 2019
Recenze