Fallout 3
Věková dostupnost

Fallout 3

Články

Vyzkoušejte Fallout 76 na týden zdarma a pořiďte si ho se slevou

Dáte otloukánkovi šanci, když je zdarma?

Fallout: Desková hra – recenze

Čekali jsme opravdu, ale opravdu hodně dlouho. Teď nemyslím na českou verzi, ale samotnou stolní hru podle skvělé počítačové série Fallout. Čekání sice sem tam zkrátila nějaká deskovka s podobnou postapo atmosférou, ale staronovému Falloutu se prostě nic nevyrovná. Deskovka tak od začátku čelila opravdu velkému tlaku. Nesměla zklamat fanoušky původní série. A jakožto jeden z nich mohu s klidným srdcem prohlásit, že Fallout: Desková hra rozhodně nezklamala.

Práce na modu Capital Wasteland pro Fallout 4 předčasně končí kvůli problémům s licencí

Možná jste od loňského roku s napětím sledovali vývoj obřího modu pro Fallout 4, jenž si nekladl za cíl nic menšího než převléct jeho o 7 let staršího bratříčka do slušivějšího kabátku se vším všudy. Tedy i s komplet dabingem převzatým z originálu. A právě tady uhodila kosa na kámen, jak oznámil šéf projektu NatNaf_95 ve zprávě kolující na Twitteru.

Nejlepší virtuální bydlení v počítačových hrách

V reálném světě nemovitosti hýbou trhem, ale ve hrách jsme možnost koupit či vlastnit příbytek zas tak často nezažili. Ovšem o to více je tento nápad pamětihodný, když se dobře provede – dokonce by se dalo říct, že v nejlepším případě hrám dodává zcela unikátní charakter. A my se teď podíváme na některé konkrétní kousky, v nichž se autorům podařilo úspěšně ubytovat i ty nejnáročnější hráče.

Fanoušci deskovek podle videoherních námětů budou mít v zimě žně. Vyjdou stolní adaptace Civilizace a Falloutu

Již za dva dny v americkém Indianapolis startuje jubilejní 50. ročník festivalu Gen Con – vůbec největší slavnost na poli stolních her. Oproti evropskému Essen Spiel se tam mnohem více hraje, než zběsile nakupuje ve slevách, a dochází zde k odhalení spousty novinek. Vydavatelský gigant Fantasy Flight Games se však už nemohl dočkat a předčasně oznámil dvě nové adaptace počítačových her – Civilizace a Fallout.

Bleskovky

  • 29. 7. 2019 - Systém dialogů ve Falloutu 76 bude připomínat spíš ty z trojky než ze čtyřky.

  • 28. 6. 2018 - Služba Xbox Game Pass bude v červenci obohacena o hry Wahammer: Vermintide 2, DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Human Fall Flat, Bomber Crew, Abzu, Shadow Complex Remastered, The Elder Scrolls IV: Oblivion, a Fallout 3.

  • 16. 2. 2016 - Spekulace: Bethesda pracuje na HD remaku hry Fallout 3 pro PS4 a Xbox One.

  • 6. 11. 2015 - Předobjednáním digitální verze hry Fallout 4 získáte 12. listopadu zdarma zpětně kompatibilní digitální verzi hry Fallout 3 pro Xbox 360.

  • 15. 6. 2015 - Mody vytvořené pro PC verzi Fallout 4 budou kompatibilní s Xbox One verzí. Majitelé Xbox One verze se mohou těšit na bonus v podobě Fallout 3.

  • 9. 6. 2015 - Video: Grafické srovnání Fallout 3 a traileru k Fallout 4.

DLC

Fallout 3: Broken Steel
7/10
Fallout 3: Broken Steel
RPG
PC, PlayStation 3, Xbox 360
5. květen 2009
Fallout 3: The Pitt
Fallout 3: The Pitt
RPG
PC, PlayStation 3, Xbox 360
24. březen 2009
Fallout 3 Operation Anchorage
Fallout 3 Operation Anchorage
RPG
PC, PlayStation 3, Xbox 360
27. leden 2009
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
91/100
Datum recenze:
3. listopadu 2008
Recenze