Fallout 3 Operation Anchorage
Věková dostupnost

Fallout 3 Operation Anchorage

Články

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Minulý týden jsme vás upozorňovali na češtiny pro DLC balíčky k Fallout New Vegas, tento týden si z ABCgames můžete stáhnout češtiny k DLC pro Fallout 3, konkrétně Mothership Zeta, Point Lookout, Broken Steel, The Pitt i Operation Anchorage. Bohatá je rovněž nabídka nově přidaných wallpaperů (třeba z právě vydané Tintin hry) a hodit by se mohla i první část podrobného návodu pro Dues Ex: Human Revolution. Kompletní výpis nově přidaného materiálu na ABCgames naleznete po rozkliku, krom výše uvedeného nechybí ani trainery, cheaty a obaly na CD.

Interplay si brousí zuby na znovuzískání Fallout práv

Tahanice mezi Bethesdou a Interplay o Fallout MMO se od soudu přenesla po vyjádřeních Erica Caena a Peta Hinese i do veřejného prostoru a nabídla zajímavá tvrzení zejména na straně Interplay. Eric Caen pro EG prohlásil, že pokud Bethesda neumožní Interplay dodělat a spustit Fallout MMO, tak se původní prodej Fallout práv Bethesdě de facto ruší a ta v plné míře přejdou opět na Interplay.

Fallout - legenda pokračuje

Pod recenzí Fallout: New Vegas se nám rozpoutala vášnivá diskuse mezi zastánci prvních dvou dílů, obhájci Falloutu 3 a kritiků New Vegas. Čekal jsem to, takže je na čase oprášit vzpomínky a připomenout všem, kteří se s fenoménem Fallout seznámili teprve prostřednictvím třetího dílu, o čem vlastně ty staré hry byly. Možná pak někteří pochopí, proč hráči originálů odsuzují Fallout 3 téměř jako kacířskou blasfémii. Čím se tedy vlastně Fallout zapsal do dějin? Proč na něj tolik hráčů nedá dopustit a proč ti samí lidé nemůžou vystát „pokračování“ od Bethesdy?

Problémový start Fallout 3 Operation Anchorage

Sotva se stihl odpoutat od země a už má problémy, stejně jako celá služba Games for Windows.

Bleskovky

  • 29. 4. 2014 - Tým nadšenců přihlásil do soutěže pořádané NASA fungující Pip-Boy 3000 z Fallout 3.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
13. února 2009
Recenze