Endzone: A World Apart

Endzone: A World Apart

Články

Endzone: A World Apart je ošklivá, ale nesmírně atmosférická strategie

Endzone: A World Apart ukazuje, jak má vypadat postapo

Očekávaná postapokalyptická strategie Endzone: A World Apart dorazila do early accessu

Ještě že máme ta menší indie studia, která nemusejí brát ohledy na distribuci pevných nosičů jako Naughty Dog s odloženým The Last of Us: Part 2. Survival strategie Endzone: A World Apart vstoupila do předběžného přístupu přesně podle plánu a hodlá v něm pobýt minimálně půl roku. Však víte, než trochu opadne radiace, aby se mohla dostat úplně ke všem. Ta hra, ne radiace...

Elektřina není ve světě po globální katastrofě samozřejmostí. Ve strategii Endzone si jí musíte vážit

Survival strategie Endzone: A World Apart sleduje Zemi sto let po jaderné katastrofě, která vyhladila většinu lidstva a zanechala svět plný radiace. Zamořená planeta ohrožuje přeživší na životě mnoha způsoby, ať už jde o rozšiřující se sucho, radioaktivní deště, nebo třeba úhyn živočišných druhů. Ale i ve světě plechových příbytků je potřeba elektřina.

Strategie Endzone je plná detailů. Řešíte humiditu půdy, hubení druhů i filtraci vody

Vypadá to, že se v jednu chvíli budou o hráčskou pozornost přetahovat dvě podobné hry – Surviving the Aftermath a Endzone: A World Apart. Obě patří do kategorie budovatelských strategií, v obou se snažíte vybudovat novou společnost po zániku světa. První jmenovaná je už pár měsíců v předběžném přístupu v Epic Games Storu, druhá se na své vypuštění do světa teprve chystá. Ale už teď umí zaujmout.

Podívejte se na vývoj civilizace v postapokalyptické strategii Endzone: A World Apart

Teroristé v roce 2021 vyhodili do povětří jaderné elektrárny po celém světě a zasloužili se tak o konec světa. Několik jedinců se před katastrofou stihlo ukrýt pod zemí, odkud už nevylezli, ale jejich potomci ano, přesně 150 let po incidentu. A teď je na jejich (vašich) bedrech, znovu zalidnit planetu.